Jump to content

Cene zvučničkih jedinica u Srbiji...


Zvu

Preporučeni Komentari

Šta je to upgrade zvučnika, pa još u više navrata? :unsure:

mk1, mk2...sta god to znaciloznas ono...golf 1, golf 2, golf 3,4,5,6..sve bolje i boljepojma nemam sta mu rade, ali je bolje...toliko da bi moglo i drugacije da se zove, medjutim, i dalje se zove golf :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mk1, mk2...sta god to znaciloznas ono...golf 1, golf 2, golf 3,4,5,6..sve bolje i boljepojma nemam sta mu rade, ali je bolje...toliko da bi moglo i drugacije da se zove, medjutim, i dalje se zove golf :unsure:

Misliš na više upgrade-a istih zvučnika, pa je sve bolji i bolji, ili na prelaske na druge modele?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Misliš na više upgrade-a istih zvučnika, pa je sve bolji i bolji, ili na prelaske na druge modele?

dok ima napretka, ovo prvo, a kad se dalje ne moze, e onda drugo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne bih to bas nazvao krsem od skretnice gledaj to ovako: covek se uci dok je ziv...pratis tehnologiju, stices nova znanja, iskustva, osluskujes glas potrosaca, uvek spreman da cujes i drugo misljenje i po pravilu, rezultat je uvek bolji proizvodnego, sto ja tebi to pricam kad ti to odlicno znasi tvoje skretnice su sad verovatno bolje nego pre pet godina, a sigurno ne mislis da su bile krs

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne bih to bas nazvao krsem od skretnice gledaj to ovako: covek se uci dok je ziv...pratis tehnologiju, stices nova znanja, iskustva, osluskujes glas potrosaca, uvek spreman da cujes i drugo misljenje i po pravilu, rezultat je uvek bolji proizvodnego, sto ja tebi to pricam kad ti to odlicno znasi tvoje skretnice su sad verovatno bolje nego pre pet godina, a sigurno ne mislis da su bile krs

Kaže se: "Neki mogu preferans da igraju celoga života, i nikada ga neće igrati zaista dobro".
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

Bokijeve skretnice nikad nece biti bolje - nego pre 5 godina

tad je napravio zadnju , i od tad samo visi na internetu

:rofl:

:rofl:

Eh, živote skote....ko ima resurse i mogućnosti, nema talenta ni znanja, i obratno.... :rofl:

...tek kada pripremim ozbiljne uslove za ozbiljno petljanje sa većim brojem projekata. Valjda neću ogluveti do tada. :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kaže se: "Neki mogu preferans da igraju celoga života, i nikada ga neće igrati zaista dobro".

pa znas sta...?ni kecman nikad nece da igra basket kao kobe, ali je za mene kralj :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pingovao sam i ja svojevremeno nekog iz te firme, moguce da je bio bas taj gore pomenuti gospodin. Na lep nacin mi je objasnio kako ja, u stvari, nemam pojma o uvoznim propisima i o srpskom trzistu uopste, te kako su te cene u stvari mnogo dobre za ovdasnje uslove.BTW, sad je i za mene otkrovenje taj Europe Audio! Do sada sam pazario od audiocomponents.nl misleci da mi je mnogo lepo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BTW, sad je i za mene otkrovenje taj Europe Audio! Do sada sam pazario od audiocomponents.nl misleci da mi je mnogo lepo...

Ipak je audiocomponents.nl jeftiniji, navedene cene su bez poreza...Par poredjenja, ovoga puta jabuke i jabuke: 27TTFNC/GW (H1461) Audiocomponents.nl: 51.40 Europe-Audio: 54.13CA12RCY: Audiocomponents.nl: 42.95Europe-Audio: 48.18(sve bez porezE)Problem je sto audiocomponents nema istaknute cene pa mora da se cimne gazda Rolph direktno na mail...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Još samo da nam proradi PayPal i da nas prime u EU...i gde će nam biti kraj. :rofl:

Odavde mi Slovenia izgleda ko obećana zemlja. Naručiš preko neta, i za 2 dana na noge, nevelika poštarina.

pre ce Anubisgrau/baraba/etc. biti clan ovog foruma ........ Postavljena slika

dakle - ne nadaj se iz ove pacovske rupe ......... ima oni da kontrolisu i sibice kad kupis

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Još samo da nam proradi PayPal i da nas prime u EU...i gde će nam biti kraj. :rofl:

Odavde mi Slovenia izgleda ko obećana zemlja. Naručiš preko neta, i za 2 dana na noge, nevelika poštarina.

hoce, hoce, ali kod baba kurane :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 7 months later...

Osetih potrebu da posle nekog vremena oživim temu. Ovaj put malo drugačije....

Gledam malo po partexpress-u cene zvučnika. Reda radi pregledam drajvere od 8,10 i 12 inča da vidim šta to tamo ima, a ovde nema i po kojoj ceni. Naletim na cenu Eminence Deltalite II2512 koja iznosi 129 US dolara. Izgledalo mi je nešto malo ali rek'o hajde da proverim u nekom od online kalkulatora koliko je to evra. Ni manje ni više, nego 98,35 evra...

Dakle govorimo o Eminence-u koji se proizvodi u Americi i košta 98 evra po komadu, a kod nas se može kupiti za 95 evra po komadu. Treba uzeti u obzir da su u Audiotehnici nešto i zaradili na kupovini svakog komada. Nisu doneli za DŽ iz Adam Hall-a u Nemačkoj, jel da...

Svi se sećamo :sarcastic_hand: koliko sam bio isfrustriran kašnjenjem od dva meseca u odnosu na dogovoreni rok ali ... rok je rok , a cena je cena :) Očigledno imamo firmu koja ne želi preko noći 100-struko da zaradi pa ovaj put reči hvale za poštenu trgovinu idu Igoru iz Audiotehnike i ostaloj ekipi... :worship:

Kontraprimere ne moram da navodim. Svuda oko nas su.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tnx Z.poznato sto se tice cena Eminence kod nas ..... ali u svakom slucaju vredi pohvalitino ne preteruj - da ne podignu cene :rofl:

Morao sam barem malo. Ako ne valja pokudiću, ako valja pohvaliću. Ovo mi je prvi put da imam za šta da pohvalim nekog od domaćih dobavljača :scratch_head: Znaš da nikad ne preterujem sa lepim rečima. Seti se samo moje šture teme o prodaji Seas midbaseva :DEDIT: Inače pre godinu ili dve kada sam hteo kupovati Nd seriju Eminence-a u tadašnjem LNO-u, Deltalite 12-ica je koštala 137 evra po komadu, a Kappalite je koštala oko 173 evra. Nešto se u međuvremenu desilo. Pozitivno očigledno :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Cene kod nas... ......

Druže ćao! Zamolio bih tebe ili nekog drugog za informaciju gde se kod nas mogu najpovoljnije kupiti drajveri? Već više od 15 godina ne pratim hi-fi dešavanja pa sam po pitanju informacia dosta "zaribao". Skoro sam došao iz inostranstva pa sam se po pitanju zvuka opet "zarazio". Dosta vremena sam posvetio na izradi kalupa za zvučne kabinete po ugledu na B&W Nautilus-prestige (puževi) i u tome mi je i uspelo pa me sada interesuje gde kod nas povoljno da kupim drajvere za njih? Unapred hvala!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...