Jump to content

"BINSON" staro lampasko pojacalo-prodajem


dunavko

Preporučeni Komentari

to je instrumentalno pojacalo - izlaz sa dve el84 pp,pise 20W ali ne moze toliko da ima.Ja sam mu stavio nove lampe i ono radi.kako radi ne znam jer nemam pretpojacalo i neku gitaru da probam.otprilike je staro jedno 50-ak godina,znaci cena 50 eura.bilo bi interesantno da se cuje sa nekom dobrom 12-ticom.

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 4 nedelje kasnije...

Ovo pojacalo moze da radi lepo,steta.moze da padne i neka menjaza,recimo neke kutije ili zvucnici do dvadesetak W,sa velikim stepenom iskoriscenja.Sto veca membrana,papirna,po mogucstvu al-nico magneti.Sve varijante dolaze u obzir.znaci treba mi par kutija ili komplet zvucnika sa velikim step.iskoriscenja.sve kombinacije dolaze u obzir.Razmena,kupovina itd...Za razmenu imam veliki izbor lampi,podnozja itd....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo cena ide dole,ocigledno da je to skupo:EL84 Ei,nove,uparene,par,neka ecc83 ili ecc81,nova 1kom,izlazni trafo za pp EL84,mrezni trafo i s.plocica sa malo lima za 40 eura ili menjam za elektrolite 330 do 560 mikroF /400 V - kolicina koliko se dogovorimo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

to je instrumentalno pojacalo - izlaz sa dve el84 pp,pise 20W ali ne moze toliko da ima.Ja sam mu stavio nove lampe i ono radi.kako radi ne znam jer nemam pretpojacalo i neku gitaru da probam.otprilike je staro jedno 50-ak godina,znaci cena 50 eura.bilo bi interesantno da se cuje sa nekom dobrom 12-ticom.

Postavljena slika

Da li se pojacalo i dalje prodaje?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...