Jump to content

Modifikacija Philipsa CD-723


vdeki

Preporučeni Komentari

ne bih da se mesam - ali ..... ako covek ima potrebu da postavlja pitanja koja postavlja , onda building from scratch bas i nije za njega4/19 bas i nije da nije from scratchShiga - kao kompletan paket - koji moze da nadogradjuje i tweakuje vremenomlaser dzabe - kupis dva i miran si 10 godinaili to - ili starejsi Philips , pa radi od njega sta hoces ........ ako znas da proberes kroz toliku sumu informacija na netu .a ti drzi 4/19 kao rezervu za tvoj 630 ,da ti ga ja ne bih uzeo ...... pa ga onda trazi nazad kad ti zatreba

Pa dobro... Imam ja tri garniture 4/19 mimo CD plejera koji su upotrebi.Kada bi mene pitali, a ne pitaju me, ja bi sve Chakiju pitao kako mu stoji Shigaclone. Stoji li kao da će ga završiti ili stoji kao da neće. Drugo, opet, kada bi mene pitali, a ne pitaju me, druga opcija bi mi bila potraga za nekim solidnim, tj ispravnim starijim CDom od Filipsa... Nešto sa veoma ozbiljnom mehanikom. Često se na ebayu (znam, znam...) pojave "fur bastler" mašine za manje para nego koliko je poštarina... A ni klinac im ne fali ako mehanika treba da se iskoristi... trenutačno ima jedan CD104, još pet dana na aukciji, ispravan...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 23
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...