Jump to content

Precision Devices PD2150 gde kupiti kod nas?


remam

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Planiram da radim dve "Super Scooper" horne sa ovim drajverima,ali postoji li mogucnost nabavke drajvera ovde kod nas ili mora neko "preko"?

preko, Thoman audio, TLHP- francuska...

slicno ali malo manju sam radio pre 2god sa PD 158, i dobro to radi, samo da se porodis dok se ne razrade

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa video sam da ima u Thoman-u (cena prava sitinica,700eura/kom),ali negde sam na forumima procitao da je covek uzeo i u Mitrosu 2012.,ali sada koliko vidim nemaju pa sam mislio da li ih jos ko kod nas ima..?

Mislis dok se drajveri ne razrade ili dok se kutija izradi (nasao sam kompletan nacrt za 2150,sa svim potrebnim dimenzijama i uglovima i mogu reci da uopste nije mala kutija kao ni drajver i da ima poprilicno dosta posla dok se to sve izreze i sklopi)...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa video sam da ima u Thoman-u (cena prava sitinica,700eura/kom),ali negde sam na forumima procitao da je covek uzeo i u Mitrosu 2012.,ali sada koliko vidim nemaju pa sam mislio da li ih jos ko kod nas ima..?

Mislis dok se drajveri ne razrade ili dok se kutija izradi (nasao sam kompletan nacrt za 2150,sa svim potrebnim dimenzijama i uglovima i mogu reci da uopste nije mala kutija kao ni drajver i da ima poprilicno dosta posla dok se to sve izreze i sklopi)...

Ali posle kada to bude prosviralo (bas horna sa 21" drajverom),ima da "oduva" dubinom i efikasnoscu moja 4 kom koja trenutno posedujem sa 15" unutra... :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...