Jump to content

Izbeljivanje plastike


Walter

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 25
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Odgovori mi na samo jedno pitanje. Da li ima neka verzija Solidworks-a koja radi na Mac platformi? Po podacima na SW sajtu, nema. (http://www.solidwork...quirements.html ) rasprava završena. Surfanje netom mi je onako... pedeseta stavka na listi prioriteta... Igrice su broj 49... i tako... redom... Nisu svačiji prioriteti i interesovanja isti... Razmišljao sam o opciji dual-boot-a sa kombinacijom Linux + Win, međutim, naprosto mi se ne da svako malo restartovati komp. VM i Wine takođe nisu opcija koje bi radile ono što meni treba. Osuđen sam na win pa sviđalo mi se to ili ne, treba da izvučem najbolje iz toga što se može... 

 

Šta reć, koju poslugu porati?

Na tom tvom linku vidim da isti program postoji i za mac operativne sisteme lol tako da gore boldovano ne stoji  :whistle2: i nije rasprava završena, jbg...

Poznato je da ceo svet mekove koristi za DTP mada ima toga i za pc, da ne počnem nabrajati sve ostalo po čemu su poznati od Adobe Photoshop

Itunes itd itd

Ako si mislio da li i za mekove postoje PIRATSKE verzije programa odgovor je da, ima isto tolko svega kao i za pc stim što su igre manje zastupljene.

Realno i nisi baš osuđen na vindovz al ajd neću sad tu nešto da se raspravljam...

 

 

 

Sent from my FIXNI using jedna bakarna parica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na tom tvom linku vidim da isti program postoji i za mac operativne sisteme lol tako da gore boldovano ne stoji

 

Program koji postoji za Mac je edrawings što je nešto kao pdf ali u 3D - za razmenu 3D cad fajlova, samo za preged ali ne i za manipulaciju. Solidworks ( u kojem se može nešto kreirati) postoji za win OS i samo za win OS... trt.

 

Ako si mislio da li i za mekove postoje PIRATSKE verzije programa

 

Ne znam odakle ti ideja da uopšte spominješ pirateriju. Nisam je nigde niti spominjao niti sam na bilo koji način aludirao na nelegalne kopije. Ono što je poenta je da koliko nas ima, toliko različitih potreba i želja - ne potrebuje svako isto i očigledno, ne paše svakom Linux, Windows ili Mac jednako (ili uopšte).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Program koji postoji za Mac je edrawings što je nešto kao pdf ali u 3D - za razmenu 3D cad fajlova, samo za preged ali ne i za manipulaciju. Solidworks ( u kojem se može nešto kreirati) postoji za win OS i samo za win OS... trt.

 

 

 

 

Ne znam odakle ti ideja da uopšte spominješ pirateriju. Nisam je nigde niti spominjao niti sam na bilo koji način aludirao na nelegalne kopije. Ono što je poenta je da koliko nas ima, toliko različitih potreba i želja - ne potrebuje svako isto i očigledno, ne paše svakom Linux, Windows ili Mac jednako (ili uopšte).

 

LoL pa ko kod nas kupuje originale? Ti imaš samo originale?!  Kod nas 99,9% ljudi koriste NELEGALNI softver osim ako rade u stranoj banci ili sudovima (mada i tamo ima svega). Zakon o autorskim pravima nije ni postojao do pre par godina kod nas ako se ne varam...

 

Drugo zašto na nekom novom Meku ne bi postojali razni programi kao na vindovzu kad je danas i hardver skoro identičan, intel ati itd?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...