Jump to content

K: diy Napajanje za Squeezebox


...sam se banovo

Preporučeni Komentari

Poštovani,

planiram uskoro pazariti neku Squeezebox spravicu (verovatno Duet) da bi zamenio stari izlapeli WD LIVE na kojem je HDMI izlaz posustao :-) nije da mi nešto treba HDMI jer WD koristim isključivo za audio (i mlađi klinac ponekad za neki crtić).

Uglavnom vidim da se na SQB može lako modifikovati digitalni izlaz a to je ono što meni treba za hires fajlove sa harda i možda poneka internet radio stanica za tiho noćno slušanje kao i na WD-u ali sa finim daljincem gde imam i sličice radi lakšeg snalaženja sa fajlovima pa ne moram paliti svaki put TV da vidim u kom se direktorijumu se nalazim  :unsure:

 

Ako neko ima neka mi javi cenu, ako neko ume da napravi neka mi javi cenu i kada će biti gotovo!

 

Unapred hvala i

pozdrav iz tuđine  B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Onaj sa ebaja je malo mrsav sto se tice struje a Teddy je malo preskup.

Ovako nesto ladno gura preko 3-3.5 A na 5 i 9 V

http://www.onaportal.com/-cene-beograd/punjac-za-laptop-univerzalni/p/15837#

Samo fiksiras izabrani napon da greskom ne sprzis SB jer je osetljiv na to

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onaj sa ebaja je malo mrsav sto se tice struje a Teddy je malo preskup.

Ovako nesto ladno gura preko 3-3.5 A na 5 i 9 V

http://www.onaportal.com/-cene-beograd/punjac-za-laptop-univerzalni/p/15837#

Samo fiksiras izabrani napon da greskom ne sprzis SB jer je osetljiv na to

 

Slažem se sa Brankom, Teddy me oma oladi s cifrom a onaj prvi je impossible jer je iz kine a to znači komplikacije sa slanjem uvozom carinom porez itd itd...     a ovaj punjač za laptop kakav može bit kvalitet? Meni to liči na isto sranje kao i originalni SQB adapter aj možda je malo ozbiljnije mada...   Hteo bi da bude najbolje moguće napajanje da više ne razmišljam o tome - ovaj Hifi 2 way linear power supply DC-2 možda ima još negde da se kupi (pretražiću još malo po netu možda se negde u evropi nađe) deluje najozbiljnije pa bi mogao još ponešto napajati snjim (npr. neke opampove ako budem menjao)  :unsure:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uzmi ti za prvo vreme univerzalno laptop napajanje ( jer jos ne znas koji ti napon treba) pa posle juri DC-2.

Mnogo je to ozbiljnije od oridjidji SQBovog. Jos ako je neki iole brand ( Trust i sl) :happy64: Meni ganja digitalno pojacalo.

 

Ma laptop napajanje imam i ovde kolko voleš, ja bi da to bude najbolje moguće napajanje i da stavim tačku na tu priču odmah u startu!

Verujem da ima ovde neko ko je pravio slično napajanje i da se može namestiti na 9v i sa kolko god već ampera mi treba...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti bi najbolje, a da platiš kao za kesu kokica?

Eeee...pa to je malo teže za naći, čak i kod nas.

Ja sam moje napajanje za SB Touch platio 70-ak evra ex članu ovog foruma, ali je napravljeno onako kako Bog zapoveda i evo, da čuknem, radi za medalju.

Zvuk za solidnu nijansu bolji, struja stabilna, ja zadovoljan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti bi najbolje, a da platiš kao za kesu kokica?

Eeee...pa to je malo teže za naći, čak i kod nas.

Ja sam moje napajanje za SB Touch platio 70-ak evra ex članu ovog foruma, ali je napravljeno onako kako Bog zapoveda i evo, da čuknem, radi za medalju.

Zvuk za solidnu nijansu bolji, struja stabilna, ja zadovoljan.

 

Hvala na informacijama!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...