Jump to content

Prodajem kutije za zvučnike 12"/1"


Zvu

Preporučeni Komentari

Kao što piše u naslovu. Poslednja stvar ostala od zvučnika kako bi se oslobodio prostor za nadolazeće nove stvari.

 

Ne očekujem da će se prodati brzo ali ni meni nije preša pa neka ih. Ako sam se ja mučio, možda neko drugi ne mora toliko.

 

Cena za kutije sa waveguide-ovima i bas refleks cevima je 70 evra i fiksna je.

 

Unutrašnja neto zapremina je 114 litara. Kutije su od MDF-a, debljina prednje strane je 28mm, a svih ostalih 25mm. Nema metala osim šrafova kojim bi se eventualno šrafili zvučnici i šrafova kojima se pričvršćuje zadnja strana zvučnika koja je demontažna kako bi se moglo pristupiti zvučniku koji se šrafi sa unutrašnje strane kutije. U grede 5x5 cm su ubačene trio matice za mašinski šraf 8mm na razmaku od 10cm. Kutije se prodaju sa damping materijalom tj. kao na slikama.

 

Sami waveguideovi mogu poslužiti za kompresione drajvere koji se ušrafljuju (screw on), a postoji i adapter koji sam obradio i specijalno prilagodio kako bi prelaz sa adaptera na waveguide bio što blaži za drajvere koji se prikačinju pomoću 2 ili 3 šrafa (bolt on).

 

 

Kontakt na PP.

 

 

 

Nekoliko slika iz procesa izgradnje na ovom LINKU i u prilogu

 

Postavljena slika

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Smiješna cijena za takve kutije i, pretpostavljam, stručni savjet oko skretnice kad sretni kupac nabavi drivere. Ovo je bolje od kita! Ušarafi drivere i poslaži elemente već razrađene skretnice i imaš pravu FAK kutijetinu za tili ćas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne uklapa se svima u enterijer ili šta ti ja znam. Do sada sam na lokalnim oglasima (kupujem/prodajem) dobio dva pitanja - ko mi je pravio kutije.

 

Možda počnem da radim sa drvenarijom :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 4 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...