Jump to content

Prestonički Hajvansko-Germanijumski Hećim u poseti srcu drevne Bačke


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Eto - Bata Bane i ja se malo danas druzili , veci deo dana ;trebao se pridruziti i dezurno gundjalo - Direktor - Machinori , ali je bio poslovno sprecen ......Bata Bane - nadam se da uzivas u voznji sad .... pa se priupisi kad stignes kuci , i obavis sve vecernje obaveze :blink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

malo sam se umorio, PHGH muhamed nije navikao da ide u posete bregu... :cheers: inspekcija je prosla, i sa sigurnoscu garantujem da u Zen-ovoj radionici nema ni traga H1N1 virusa ili ti svinjskog gripa...koliko sam ustanovio dezinfekcija i sve epidemiolosko i epizotioloske predostrozne mere su preduzete u cilju sprecavanaj nastanlka i sirenaje zaraze na ostalo stanovnistvo BacaIz predostroznih razloga sam i sam morao da se podvrgnem istim merama kako bih ispostovao najstroze odredbe lokalnog epizotiologa(Zen)...posle trece per-oralne aplikacije "vakcine" blagi nusefekti u vidu vrtoglavice, vrucine, rumenila, i blage obmarlosti udova su pocele da me obuzimijau sto je i bio pokazatelj blagotvornog lekovitog dejsta medikameta...i naravno, odsutvo prisustav H1N1 virusa... :fouetaa: mogu samo jedno da zakljucim na osmovu mojih zapazanja.... H1N1 u Bacu...NO PASARAN :shakehands:

post-62-125973943061_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

al smo se zapricali i krenuli prziti Germanijume ...... :shakehands:

bogami mogli smo kotlic od Ge napraviti :cheers: naravoucenje 1, kad kupis nov Ge, ne znaci da radi :) naravoucenej 2, i kad radi ne znaci da nije pokvaren :fouetaa: naravoucenje 3, ako mislis da je u redu, onda jos jednom proveri da naravoucenje 2 nije u pitanje :) ...ah, slatke muke :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bata bane - kako nase male zivotinje ?pevaju li sada

Cu jel pjevaju, rasturaju... :hammer: Sad videh postove, elem, vise nego zadovaljan sam. Cekam da stignu rezervni OPA 627 kako bih mogao da uporedim kao sto je nakad bilo , sa njima. razmisljam da promenim AD162 sa nekim malo jacim Ge tranzistorom pa da mozda i naponski poteram da rasteretim AC, he,he
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne diraj nista - ide nova godina a ne bi valjalo da budes bez muzike za praznike :hammer:bice i ozbiljna prepravka - kuva se u malom mozgu (tamo jos mozgojedac nije zavrsio sav posao )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne diraj nista - ide nova godina a ne bi valjalo da budes bez muzike za praznike :siroma:bice i ozbiljna prepravka - kuva se u malom mozgu (tamo jos mozgojedac nije zavrsio sav posao )

Ja prste ne turam unutra ni za zivu glavu vise... :hammer: ne moras se naprezes, cek da finisiram ovo do perfekshn, pa ondak pali mali mozak, za sad je sve super...nego cisto djavo mi ne da mira,he,he :blum3:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...