Jump to content

Projektor :: Epson EH-TW5910.


InSides

Preporučeni Komentari

Ne pitajte chemu.

 

Epson Makedonija ne moze uvesti ovaj projektor oficijalno zbog [citiram] konflikta pomedju RF veze projektora sa 3D naocharama zato shto je bash ta frekfencija rezervisana za vojsku. ???

 

Elem, radi se o ovom projektoru:

 

http://www.epson.hr/hr/hr/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/12138

 

Ima li neko mozda ideju gde bi se to moglo nabaviti u Srbiji? Vech se nekako da dovuchi do mene.

 

Hvala!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

ista ti je stvar preko ili baš u srbiji (ovo drugo ume da bude skuplje u startu, ne zbog donošenja već zbog dranja)

 

Slazem se oko dranja. :) Mada je ipak lakshe da dovuchem od Srbije...

 

...josh trazim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa vidi belosvecke cene, "ovlaš" pogled kaže od 900-950€ pa naviše (gde se zaustavi).

ako ima i jeftinije utoliko bolje. da dođe do srbije je neka kinta, sumarum isplativije nego da kupiš odma u sbiji

mada gugl izbacuje neki stari KP gde je bilo "novo za 660€ ili zamena".

uradi matiš cifri tj poređenja pa si skratio put podosta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa vidi belosvecke cene, "ovlaš" pogled kaže od 900-950€ pa naviše (gde se zaustavi).

ako ima i jeftinije utoliko bolje. da dođe do srbije je neka kinta, sumarum isplativije nego da kupiš odma u sbiji

mada gugl izbacuje neki stari KP gde je bilo "novo za 660€ ili zamena".

uradi matiš cifri tj poređenja pa si skratio put podosta

 

Hm, nashao sam samo jednog prodavca na KP koji prodaje "neotpakovane" EPSON projektore. Nema 5910, nazalost, mada ima 6100. Kontaktirao sam prodavca, ali cenio bih ako neko moze prokomentirati oko prodavca?

 

P.S. Imam neki problem sa forumom. Svaki "reply to" automatski obelezava poruku kako "najbolji odgovor". Da se ne razumemo pogreshno, cenim odgovore. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije to ništa, ja sam pre nekoliko dana imao notifikacije za sve nove odgovore ( ne pratim ni jednu temu, bar ne na predloženi način.

to su čari ovog foruma, nikad dosadno)

 

što se tiče KP lika , teško da može na malo prodaja da se proceni, jedino što možeš je da porediš njegove cene i alternativne načine nabavki

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...