Jump to content

GB pločice za F3


gidjga

Preporučeni Komentari

F5 je super pojačalo ,po meni nadmašilo je hiragu ,dinamično pre svega i otvoreno ,sa definisanim i čvrstim basom .F3 je nešto drugo ,pitomo i detaljno sa širokom stereo slikom ,bas mekan ali ne muljav ,a srednetonko područje kao kod lampaša .F3 je pojačalo koje je vrlo slično lampašima (možda mi je zbog toga i draže).No,već u ova dva pojačala ima mesta za različite ukusa ,a gde su sva ostala i koliko ih još ima , bira svak za sebe.što se tiče snage ,slažem se da svako pojačalo traži svoju osetljivost zvučnika i obrnuto ,ali ja evo slušam SE 2A3 na 87 dbel i meni sem tih 3W uglavnom nije trebalo više, 15W koje plasira F3 biće puna kapa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 35
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

razlika izmedu selected i matched je citav red velicine ;ne zakeram - samo pominjem , u nadi da cu nekog spasti mukica i bacanja novaca ;hocu reci - nije bitno ko je u pravu , bitno da smo prakticni ........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

razlika izmedu selected i matched je citav red velicine ;ne zakeram - samo pominjem , u nadi da cu nekog spasti mukica i bacanja novaca ;hocu reci - nije bitno ko je u pravu , bitno da smo prakticni ........

Hoćeš da kažeš da su selektovani ,upareni,ali ne baš skroz?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gosn. Zene da li se kupovinom kod istog dobavljaca dobijaju bar selektovani primerci?

:blink:pitaj dobavljaca ........da predupredim sledece pitanje - pitaj pilota nam ( bem ga - zaguljen nick gidgja ??!?) u kojim Njemačkama je pazario svoje ili guglaj za Ferds Audio , mada je on dalje od Njemačkama
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...