Jump to content

Pioneer vsx 1020


ljubaphoto

Preporučeni Komentari

Dobar dan
Molim vas da mi date savet koje podnostojece zvucnike da kupim a da su u sinergiji sa resiverom koji posedujem Pioneer vsx 1020, koji je povezan na PlayStation 3. Zvucnike koji su mi privukli paznju su: Monitor Audio bx5, Dali zensor 5, Mission mx3 ili polovan Dali suite 2.8.
Velicina sobe je 25m2 a novac koji planiram da potrosim je oko 600eura. Vas izbor je od presudnog znacaja i ukoliko imate u vidu neki drugi zvucnik, molim vas da mi ga preporucite.
PS. Trenutno slusam Energy Take Classic 5.1 i nisam zadovoljan zvukom. 
S'postovanjem Ljuba
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Ako imaš volju za pravljenjem, za te novce se mogu napraviti mnogo bolje kutije nego što se mogu kupiti.Ako ne želiš praviti, gledaj polovne zvučnike. Dobićeš mnogo više za isti novac nego da kupuješ nove.Meni zanimljive, od novih, deluju Klipsch RF82 koji bi se polovni mogli naći za te novce. Poslušaj ih u Player-u. Takođe, imaš nove Klipsch RF62 koje ti ulaze u budžet.No, moj predlog da praviš kutije i dalje stoji. Ovo, za kupovinu, sam ti predložio da ne bude baš off topic :)  To ne znači da ne mislim da su pomenute Klipsch kutije dobre već mislim da je bolji zvuk iz domaće kužine :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da su u sinergiji sa resiverom

 

Pozdrav Ljubo. Sinergija zvučnika i receivera ne postoji, to je laički termin koji si verovatno pročitao na Hi-Files forumu ili na nekom sličnom mestu.

 

Ono što postoji su zvučnici koji su odgovarajući za datu prostoriju i postavljeni na odgovarajuće mesto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Hvala na odgovorima. Cim budem bio u prilici ponecu resiver u prodavnice hifi opreme i tamo uraditi par slepih testova. Samogradnja mi ne odgovora zbog razloga sto takve kutije cu teze prodati od brendiranih, samo je to razlog. Hvala na savetu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako napravis kutije od iverice, ofarbas auto lakom i stavis konektore sa buvljaka, sigurno ces teze prodati, ma koje drajvere/skretnice upotrebio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...