Jump to content

ATI HD3650 512M ... S/PDIF coaxial digital audio output


zika

Preporučeni Komentari

Kako sa ATI HD3650 512M (a.k.a. Asus HD3650) koja ima tri connector-a, dva DVI i jedan mali okrugli sa 7-9 pin-ova, najjednostavnije izvući S/PDIF coaxial digital audio output?Unapred hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ziko da li graficka karta uopste ima ton? Ton obicno ide sa zvucne karte.

Ima ona celu audio karticu u sebi (uredno se prijavljuje u Linux-u). Zato i pitam. Njoj odvojena audio card nije potrebna. Makar, koliko ja znam. Pitanje je zbog toga što računar nema S/PDIF izlaz sa motherboard-a pa sam hteo da se "provučem" ...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Slicno pitanje u sledecoj situejsn: Posedujem SEG CD200 koji je rodjen 1987. godine i ciji laser ima kilometrazu od kojih 25000 sati, tj. nadziveo svoj radni vek 4-5 puta. Jadnicak je poceo da pomalo stuca i zamuckuje kod nekih diskova.Imam i neki dvd koji cita sve bez problema ali mu je zvuk naravno blagi uzas. Ima digitalni izlaz. Da li je moguce taj digitalni izlaz iskoristiti da se odvede signal u DAC YM3020 iz SEGa? Inace, taj dac svira za sve pare i jos nesto preko toga.U prevodu - pitam da li bez nekih velikih zahvata, koaksijalcem, eventualno sa par kondova i lemilicom mogu da sve ovo izvedem kao privremeno resenje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U prevodu - pitam da li bez nekih velikih zahvata, koaksijalcem, eventualno sa par kondova i lemilicom mogu da sve ovo izvedem kao privremeno resenje.

:scratch_head: Mmmm...ne?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...