Jump to content

Acutex M312 III STR MM zvucnica na prodaju


paja959

Preporučeni Komentari

Pozz.svima !

Na prodaju skoro pa glanc nova Acutex M312 III STR zvucnica,svirala 5h,al nek bude 10h da svako ima mirnu dusu..kupljena vise iz radoznalosti,bila je u rosadi kod mene sa jos 4 MM zvucnica Postavljena slika

Bez glancanja ikakvog hvalospeva,dobra pocetnicka zvucnica koja moze da bude konkurencija Ortofon,AT,Grado zvucnicama iz tog ranga..ima dosta informacija oko njih na internetu...

Cena 50 eura,sve ostalo na PM

post-653-0-07291900-1355900766_thumb.jpg

post-653-0-22225600-1355900782_thumb.jpg

post-653-0-59306500-1355900796_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Poštovanje kolega. Samo jedno pitanje: bi li se složio sa ovakvim mišljenjem http://www.diyaudio.rs/topic/5739-acutex/#entry138253 (mada, jel, o ukusima...) Meni, bez uvrede (a shodno ceni) deluje prilično jeftino urađeno -što jopet, ne mora da znači da ne vredi svaki cenat... Ja se lično, sav u grču držim svoje Grado Gold... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poštovanje kolega. Samo jedno pitanje: bi li se složio sa ovakvim mišljenjem http://www.diyaudio.rs/topic/5739-acutex/#entry138253 (mada, jel, o ukusima...) Meni, bez uvrede (a shodno ceni) deluje prilično jeftino urađeno -što jopet, ne mora da znači da ne vredi svaki cenat... Ja se lično, sav u grču držim svoje Grado Gold... :)

 

svoj sam komentar dao ovde:

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/24649-acutex/

 

i ne zelim da hajpujem nesto sto prodajem..od 5 zvucnica koje sam imao (sve doreda MM u zadnje vreme),sebi zadrzavam Stanton 881S i Shure V15/V JICO SAS..ovo mi jos jedina kao visak..meni sonicno lici na starije MM Ortofon-e (FF15,VMS10-20),i manje Grado-e(Black-Silver),od Denon DL103/103R(oba nemodifikovana u stock formi) se cini da ima nesto vise detalja i da je sa nesto toplijim karakterom,onako generalno,ali nije sigurno da je to tacno posto je to islo kod mene samo do jednog manje vise brzog testa..da je drzim neiskoriscenu u nekoj limenoj kutiji nema smisla,za Stanton uzimam Shibata aftermarket novu iglu,samo cekam da prodje praznicno ludilo oko slanja paketica na posti...i sa te 2 zvucnice,namirio sam kerove za sebe za jedno vreme...

 

eto tolko na brzaka....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svoj sam komentar dao ovde:

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/24649-acutex/

 

i ne zelim da hajpujem nesto sto prodajem..od 5 zvucnica koje sam imao (sve doreda MM u zadnje vreme),sebi zadrzavam Stanton 881S i Shure V15/V JICO SAS..ovo mi jos jedina kao visak..meni sonicno lici na starije MM Ortofon-e (FF15,VMS10-20),i manje Grado-e(Black-Silver),od Denon DL103/103R(oba nemodifikovana u stock formi) se cini da ima nesto vise detalja i da je sa nesto toplijim karakterom,onako generalno,ali nije sigurno da je to tacno posto je to islo kod mene samo do jednog manje vise brzog testa..da je drzim neiskoriscenu u nekoj limenoj kutiji nema smisla,za Stanton uzimam Shibata aftermarket novu iglu,samo cekam da prodje praznicno ludilo oko slanja paketica na posti...i sa te 2 zvucnice,namirio sam kerove za sebe za jedno vreme...

 

eto tolko na brzaka....

Meni se cini da ti nisi ni slusxao taj Denon koji pominjes,ali u najboljem slucaju si slusao sa nekim svojim mc-preampom,cim imas smelosti da to uporedjujes... Da se razumemo-ja nemam denona,ali znam da uporedjivanje mc i mm zvucnica nema nikakvog smisla. Siguan sam da u u svetu mm-a ,ta zv. vredi svaku paru, ali porediti sa mc... to je hrabro...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se cini da ti nisi ni slusxao taj Denon koji pominjes,ali u najboljem slucaju si slusao sa nekim svojim mc-preampom,cim imas smelosti da to uporedjujes... Da se razumemo-ja nemam denona,ali znam da uporedjivanje mc i mm zvucnica nema nikakvog smisla. Siguan sam da u u svetu mm-a ,ta zv. vredi svaku paru, ali porediti sa mc... to je hrabro...

Ovo je oglas - nećemo ga minirati, na moju molbu, čovek je izneo svoje mišljenje, nećemo ulaziti u rasprave u ovoj temi. Za to može da se otvori posebna tema MM vs MC zvučnice i slično. Hvala na razumevanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo je oglas - nećemo ga minirati, na moju molbu, čovek je izneo svoje mišljenje, nećemo ulaziti u rasprave u ovoj temi. Za to može da se otvori posebna tema MM vs MC zvučnice i slično. Hvala na razumevanju.

Izvinjacvam se i aiditorijumu,i prodavcu-tek sada vidim da sam u delu oglasi. Hteo sam samo da ukazem na razliku... Izvinjavam se jos jednom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvinjacvam se i aiditorijumu,i prodavcu-tek sada vidim da sam u delu oglasi. Hteo sam samo da ukazem na razliku... Izvinjavam se jos jednom

Ma u redu je, ja to rekoh da se ne zanesemo previše pa u žaru strasti krenemo u pogrešnom smeru... ;) Dakle, oglas aktuelan...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se cini da ti nisi ni slusxao taj Denon koji pominjes,ali u najboljem slucaju si slusao sa nekim svojim mc-preampom,cim imas smelosti da to uporedjujes... Da se razumemo-ja nemam denona,ali znam da uporedjivanje mc i mm zvucnica nema nikakvog smisla. Siguan sam da u u svetu mm-a ,ta zv. vredi svaku paru, ali porediti sa mc... to je hrabro...

 apsolutno se zahvaljujem na skretanju pazne na razlike izmedju MM i MC-trenutno sam na MM fetisu,skor sam pa najurio Benz ACE SLMR.ili Shelter 501 iz svog sistema i bacio se na slusanje mjuze sa Stanton 881S ili Shure V15 JICO SAS,po treci put MC u out,MM in za proteklih cca 20 godina..volim /cenim i dalje Denon DL103,kao i 103R koje sam koristio u svom sistemu ne na 5 sekundi,sa odgovarajucom amplifikacijom,prema meni i prema nekim prozvodjacima phono stageva...

 

molim da se zatvori tema,oglas nije aktuelan

hvala na razumevanju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...