Jump to content

Upozorenje - pocetnik na forumu! ;)


InkaBar

Preporučeni Komentari

iskreno - ne interesuje to mene - ja sam imao LS3/5 clone pre 15 godina a folder KEF u racunalu mi je ihaj velik

 

ono sto je interesantno je tvoje pominjanje varijante dvosistemskog minimonitora sa Monacor jedinicama , kao potencijalan odgovor u ovoj temi

 

no sad , hvala na trudu , bar stoi se ovog tice

 

a drugi put - ako vec nesto pominjes u temi u kojoj se trazi info , onda i daj taj info :wink2:

 

ja bih rekao koju , ali ni ich koristi - davno nisam radio nista sa driverima aktuelnim na domacem trzistu , tako da ne mogu dati odgovor uvezan sa stvarnoscu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 26
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

iskreno - ne interesuje to mene - ja sam imao LS3/5 clone pre 15 godina a folder KEF u racunalu mi je ihaj velik

 

ono sto je interesantno je tvoje pominjanje varijante dvosistemskog minimonitora sa Monacor jedinicama , kao potencijalan odgovor u ovoj temi

 

no sad , hvala na trudu , bar stoi se ovog tice

 

a drugi put - ako vec nesto pominjes u temi u kojoj se trazi info , onda i daj taj info :wink2:

 

ja bih rekao koju , ali ni ich koristi - davno nisam radio nista sa driverima aktuelnim na domacem trzistu , tako da ne mogu dati odgovor uvezan sa stvarnoscu

 Bumo skenirali i monacor radoznali blizanče

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.audiocostruzioni.com/a_d/diffusori/clone-rogers-giovanni/clone-rogers-inglese.htm

 

Ovo je drugi projekat sa monacorom ...zasnovan je na odličnom i relativno jeftinom Monacor midbasu .

 

Ovo deluje prilično dobro urađeno i relativno jeftino.

 

Za otprilike 150-200 evritja za par, dobar zvu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...