Jump to content

Lampas sa 2e22 lampom


sule

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne bih ja eksperimentisao vec prijatelj koji pomalo bavi lampicama?Inace culi smo single-end kod coveka,prvo sto sam primetio je ogromna dinamika i veliki dijapazon...........do sada je to nesto sto mi se najvise zasvidelo :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

El 34 je dosta svetlija lampa,precizna i detaljna,pojacalo je bez povratne sprege inace,sve u svemu nije losa2e22 ide dosta nize,ima veliku dinamiku i sve u svemu daleko bolja lampa od 34-ke ili mozda meni vise lezi taj zvuk................

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

em je dobra em zekim

tesko da mozes da kazes sve u svemu daleko bolja lampa , narocito kad poredis sa EL34

naravno da ima boljih od nje , ali je komparacija cevi po kakvoci mnogo zaebana rabota ..... jer je akcenat uvek na konstrukciji i koliko je uspesno iskoristen potencijal konkretne cevi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko je meni poznato el 34 je lampa koja je konstruisana za razglas,dok je 2e22 vojna pentoda, el84 je hi fi lampa.......El 34 sam slusao u raznim varijantama u svuda mi je slicno svirala................................

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 months later...

Na kraju zavrsio kod mene................ :drink:Vizuelno nije nesto ali zvucno odlican...............

 

Da li možda imaš šemu po kojoj je urađeno? Kakvi su ti utisci posle par meseci slušanja?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...