Jump to content

Kupujem MM zvucnicu


sule

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

nema jeftinijehttp://www.kupujempr...ter_id=13674156bez ako nećeš da ti neko uvali neko smeće od glave koja je radila par godina "al` je kao nova u kutiji" za 20-30e

Апсолутно. Ја сам све опције прегледао, од овога нема боље. По мојим истраживањима у задњих два месеца :- најефтиније АТ 95 (а сасвим добро за најјефтиније грамофоне), код Томе из Крушевца- до 100 еврића Ортофон 2М Ред - 75 еврића, Корато- до 150 - АТ 440 мла, опет код Томе . Ја ову нисам никад чуо, али судећи по коментарима, вреди и више.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nesto mi se ne mili ta AT95,da li neko zna koja je trenutno cena Grado Black zvucnice?Inace zvucnica mi je potrebna za Dual CS 505-3 gramofonce,na njemu je fabricka Ortofon glava ali polomila se igla,mozda treba u tom smeru ici.....da li je nabavljiva igla za tu zvucnicu kod nas?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nesto mi se ne mili ta AT95,da li neko zna koja je trenutno cena Grado Black zvucnice?Inace zvucnica mi je potrebna za Dual CS 505-3 gramofonce,na njemu je fabricka Ortofon glava ali polomila se igla,mozda treba u tom smeru ici.....da li je nabavljiva igla za tu zvucnicu kod nas?

AT95 je bolja od Ortofona u istoj klasi cene. Ima nešto igala u BG Elektroniku.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nesto mi se ne mili ta AT95,da li neko zna koja je trenutno cena Grado Black zvucnice?Inace zvucnica mi je potrebna za Dual CS 505-3 gramofonce,na njemu je fabricka Ortofon glava ali polomila se igla,mozda treba u tom smeru ici.....da li je nabavljiva igla za tu zvucnicu kod nas?

grado black ti je 60e u koratu
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...