Jump to content

"mini" 24 pin motherboard power connector ili adapter - potreban


Zen Mod

Preporučeni Komentari

za malu plocicu - potreban ili adapter sa normalnog power konektora na manji po dimenzijama (24pin) , ili sam konektor - odsecen od neispravnog napajanjavise info na slicicamau pitanju je MB Asus A8MN-BR , inace ugradjivana u mini HP komp

post-2-0-06712600-1341311076_thumb.jpg

post-2-0-45224100-1341311078_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Postovane slike

za malu plocicu - potreban ili adapter sa normalnog power konektora na manji po dimenzijama (24pin) , ili sam konektor - odsecen od neispravnog napajanjavise info na slicicamau pitanju je MB Asus A8MN-BR , inace ugradjivana u mini HP komp

Kako misliš na manji ? 24 je veći a 20 je manji :hmmm: Imam adapter sa 20 na 24, a osim toga ako u 24 ubodeš staru 20 radiće bez problema, zadnja 4 su mu samo dodatna struja za jače PCI-E grafike, Malo sam zbunjen :hmmm: Po specifikacijama ploče mi se čini da je klasičan 24 pin ATX a da nije neka špecija.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes , bas specijauvek ostaje varijanta nabadanja sa pojedinacnim nabodcima :sarcastic_hand: , pa malo vruce plastike ........ al' i zato valja naci pinout mjkuimbzju !! :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ti je za neku utehu, kolko vidim na slici, pinout je izgleda identičan, mada si to i sam već verovatno video/proverio/premerio. A isto tako, verovatno znaš, al za svaki slučaj, iz ovog klasičnog ATX konektora mogu da se izvade žice sa sve "nabodcima", samo treba tankim šrafcigerom malo iskriviti osigurače s obe bočne strane.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tnxnisam jos proverio , ali mislim da ce odgovarati neki nabodci sto imam ........ izgledaju kao da su pocupani iz pro podnozja za chipove , ali su solo u rinfuzijavlja mi se da ce odgovarati precnikako ne , ce ig polemim ditto s donje strane :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...