Jump to content

Rammstein P***y


ninja

Preporučeni Komentari

Vazno da sam ja kupio dve :blush: Rammstein je odlican, sama pesma pussy je bezveze ali su zato raniji albumi odlicni, sto starije to bolje.Scenski nastup je uvek perfektan, gledao sam snimak koncerta iz Barselone, to je ova turneja, ima puno vatre, pene i vatre i dima i vatre :( Bice veselo. Jos ako kapirate nemacki tek onda shvatate tezinu njihovih pesama. Ima par pesama koje nece svirati a sto mi je jako zao a mozda malo i koriguju plej listu u BG posto nikad nisu kod nas svirali.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 25
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Zena i sin mi idu na Rammsteina, klinac mi je odusevljen, a Bogami i zensko... ja sam, fala Bogu sprecen...Mada moram priznati da mi se neke pesme svidjaju... espeshijali Ohne Dich... i ona o Amerikama i Engleskama i ostalim zemljama proleterskim... Refrain:We're all living in America,America is wunderbar.We're all living in America,Amerika, Amerika.Wenn getanzt wird, will ich führen,auch wenn ihr euch alleine dreht,lasst euch ein wenig kontrollieren,Ich zeige euch wie's richtig geht.Wir bilden einen lieben Reigen,die Freiheit spielt auf allen Geigen,Musik kommt aus dem Weißen Haus,Und vor Paris steht Mickey Maus.We're all living in America...Ich kenne Schritte, die sehr nützen,und werde euch vor Fehltritt schützen,und wer nicht tanzen will am Schluss,weiß noch nicht, dass er tanzen muss!Wir bilden einen lieben Reigen,ich werde Euch die Richtung zeigen,nach Afrika kommt Santa Claus,und vor Paris steht Mickey Maus.Refrain:We're all living in America,America is wunderbar.We're all living in America,Amerika, Amerika.We're all living in America,Coca-Cola, Wonderbra,We're all living in America,Amerika, Amerika.This is not a love song,this is not a love song.I don't sing my mother tongue,No, this is not a love song.We're all living in America,Amerika is wunderbar.We're all living in America,Amerika, Amerika.We're all living in America,Coca-Cola, sometimes WAR,We're all living in America,Amerika, Amerika.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

uvek sam smatrao da sav taj pank, metal, ded-metal i ostali bulšit nisu muzika nego čist egzibicionizam, privući pažnju po svaku cenu. naročito ako to donosi novac. posle šoka rokenrola 50ih i dugih kosa 60ih , mladi više nemaju čime da skreću pažnju na sebe pa smišljaju sve grđe i gadnije načine izražavanja svog bunta. kad se to spoji sa drogom, mrzovoljom, lenjošću, bezidejnošću dobijemo pank ili metal. drndaj dva akorda i hebi kevu svemu što živi i nemaš problema sa uspehom. mladi zombiji širom sveta će to upijati ko suv sunđer vodu...

RATM su negovali nekakav hevi rep zvuk

Kada vec nesto ne volis, ne slusas, zasto to na ovakav nacin komentarises? ''Drndaj dva akorda i hebi kevu svemu sto zivi''.Cutis i slusas ono sto volis, a ne prosipas pamet bez ikakve potrebe.. :hammer:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...