Jump to content

.NET Framework problem


sir Oliver

Preporučeni Komentari

NE radi mi Airfoil aplikacija uz poruku o grešci:Instalirao sa mucrosoft sajta instaler za NET 4.0 ali izgleda da nije bilo uspešno. Setup verifier daje log fajl koji prilažem.Šta je uzrok i ima li leka? ( Sem reinstalacije Windowsa)?post-39-0-17015100-1337016393_thumb.jpg setupverifier_main_05-14-12_19.36.00.txt


Niko ništa da predloži. Instalacija mi ne gine?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

NE radi mi Airfoil aplikacija uz poruku o grešci:Instalirao sa mucrosoft sajta instaler za NET 4.0 ali izgleda da nije bilo uspešno. Setup verifier daje log fajl koji prilažem.Šta je uzrok i ima li leka? ( Sem reinstalacije Windowsa)?post-39-0-17015100-1337016393_thumb.jpg setupverifier_main_05-14-12_19.36.00.txt


Niko ništa da predloži. Instalacija mi ne gine?
probaj na drugom racunaru..ako nece, zvekni sys i odma probaj sa 4kom... imao sam slicnih problema sa ati-jevim driverima.. odn sa catalyst cp
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Rešio da preinstaliram WIN preko update opcije.Update traži da win 7 ( stari) bude sa SP1.SP1 (windows6.1-KB976932-X64) neće da se instalira na moj stari Win7. Zahteva Readiness pack ( Windows6.1-KB947821-v22-x64)Readiness pack neće da se instalira.Šta sad ?( a da ne radim klot instalaciju. )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rešio da preinstaliram WIN preko update opcije.

Update traži da win 7 ( stari) bude sa SP1.

SP1 (windows6.1-KB976932-X64) neće da se instalira na moj stari Win7. Zahteva Readiness pack ( Windows6.1-KB947821-v22-x64)

Readiness pack neće da se instalira.

Šta sad ?( a da ne radim klot instalaciju. )

Probaj .net cleanup toll... restart... pa instaliraj opet. Sta ti zahteva taj freamwork?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Ne mozes instalirati cetvorku ako nisu instalirane ranije verzije.Mislim da prilikom instalacije cak izbacuje slicno upozorenje.Dakle, instaliraj 1, pa 2 i tako dalje, dok ne dodjes do cetvorke.Prosetaj do mikrosoftovog sajta i procitaj detalje, a zatim skini i instaliraj jednu po jednu verziju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...