Jump to content

PC kao izvor zvuka - zanemeo !? WTF...


Pchelac

Preporučeni Komentari

Nešto se i ne nadam neko magičnom-sve-razrešujućem odgovoru, više da se požalim... Daklem, neki dan mi ućuta externa Majya44, signalna lampica se utulila, mada još svetli crveno iz rupe za sluške (koja je ujedno i optički izlaz , digitalni). Prebacio sam stvar na stari Sounblaster, i šljakalo je do danas...I , malopre se comp resetovao sam od sebe, onda se recovered from serious error, ali izlaz na zvučnoj kartici ne radi, umesto zvuka se čuje neko pištanje, 10kHz otprilike :) ... Pored toga što bi trebalo da bacim starudiju i kupim nešto novo, šta mislite šta mu je, napajanje ili šta...?Sad se setih da se com još par puta resetovao sam od sebe u zadnjih mesec dana.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Nešto se i ne nadam neko magičnom-sve-razrešujućem odgovoru, više da se požalim... Daklem, neki dan mi ućuta externa Majya44, signalna lampica se utulila, mada još svetli crveno iz rupe za sluške (koja je ujedno i optički izlaz , digitalni). Prebacio sam stvar na stari Sounblaster, i šljakalo je do danas...I , malopre se comp resetovao sam od sebe, onda se recovered from serious error, ali izlaz na zvučnoj kartici ne radi, umesto zvuka se čuje neko pištanje, 10kHz otprilike :) ... Pored toga što bi trebalo da bacim starudiju i kupim nešto novo, šta mislite šta mu je, napajanje ili šta...?Sad se setih da se com još par puta resetovao sam od sebe u zadnjih mesec dana.

Ako je reč o PC a ne o laptop:Napajanje?(Znam, očekivalo bi se da (verujući da je Win u pitanju) glasujem za OS, ali... iskren sam, uvek...)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

probaj mayu na drugom compudace Bog da ti je pocrkao OS na tvojoj kantijavi sta si uradeo

Daće Bog...
Proradila! Yieeeehhaaaaa! Ušao u Device menager, i kaže - nema drajvera za Mayu, izbriso se sam, valjda... Instalirao sam ponovo i evo, valjam se i baškarim u Stacy Kent verziji What a Wonderful World :wub::rolleyes::happy64:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Proradila! Yieeeehhaaaaa! Ušao u Device menager, i kaže - nema drajvera za Mayu, izbriso se sam, valjda... Instalirao sam ponovo i evo, valjam se i baškarim u Stacy Kent verziji What a Wonderful World :wub::rolleyes::happy64:

Što mi je milo što sam bio u krivu! Cool!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma , poslaću ti ja kriglu za pivo, sad radim neku seriju za Kalemegdansku tvrdjavu, tj za njihovu suvernirnicu... :drinks: Ali, da, tvoj post me je poterao da proverim nije li problem softverske prirode. Verovatno ću uskoro morati da reinstaliram XP...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...