Jump to content

Prodajem Siemens e88cc NOS/NIB


revox

Preporučeni Komentari

Prvi kvartet Siemens e88cc davno našao vlasnika.

Sada u ponudi novi kvartet Siemens e88cc NOS/NIB

post-38-0-85721200-1331927678_thumb.jpg post-38-0-27002300-1331927688_thumb.jpg

Kako je finansijska situacija danas još gora u odnosu na prošlu godinu o prodaji ne govorim.

Dakle razmjena roba za robu. Lampe za lampe.

Ponuda za razmjenu ista kao i prošli put. Odnos razmjene isti kao i prošli put.

Reper cijena za razmjenu

Cijena e88cc u razmjeni kao ova http://thetubestore....emense88cc.html znači oko 100 dolara

potrebne sljedeće lampe:

[*]ecc81 http://thetubestore....teslaecc81.html znači oko 11 dolara

[*]ecc82 http://thetubestore.com/el12au7ec.html znači oko 13 dolara

[*]ecc83 http://thetubestore....tek12ax7wa.html znači oko 12 dolara

[*]6cg7 http://thetubestore.com/ehx6cg7.html znači oko 17 dolara

[*]el84 http://thetubestore....sovtekel84.html znači uparen set oko 20 dolara

Dajem lampe NOS/NIB u razmjenu i uzimam isključivo nove lampe u originalnim kutijama (nije radi kutija već radi lampi)

orjentaciono mi treba:

[*]ecc81 – 4 kom

[*]ecc82 – 12 kom

[*]ecc83 – 12 kom

[*]6cg7 – 2 kom

[*]el84 – 4 kom /dva uparena seta/

moguć dogovor oko izbora lampi i količina

Zanima me samo novija produkcija lampi npr Electro-Harmonix, Sovtek, Svetlana, JJ electronic i slično.

Eventualno EI ili nešto drugo u tom rangu cijena

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Odgovora 26
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 4 months later...
  • 2 nedelje kasnije...

Pada sneg. Al' redovno. Lampe nikad skuplje... Kvartet lampi 220 litara premium bezolovnog, to mi dođe prevoz za narednih šest, sedam meseci... Taman do proleća... leta...

 

Šteta što nema šta da se ponudi u zamenu. Kako trošim ove dve što su mi u pojačalu, ostavio bih i unucima rezerve...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Umesto sto je zapeklo oces li ti da se menjas za onaj tester cevi sto ga imam viska ,zaboravio sam koje oznake,al je dobar bolji od tih e88cc po 100 dolara.

eto ispade da sam ja zaklepao cijenu

 

ja kad zovnem na oglase da kupim lampu koja mi fali i to novije produkcije nema je ispod 10-15 eura - oćeš nećeš

 

100 dolara nisam ja izmislio nego ih toliko prodaju na netu ete linkovi

 

trampim u pola cijene i to je korektno kome treba

 

i kad mi nude zamjenu niko ne da novu lampu nego ti opet uvaljuje polovne

 

a nove EH 81 82 83 kod nas koštaju 7,5 e el84-10 el34-15

 

lijepo bi bilo kad bi se ove mogle kupiti za 7-8 eura al nema to niđe

 

 

Pada sneg. Al' redovno. Lampe nikad skuplje... Kvartet lampi 220 litara premium bezolovnog, to mi dođe prevoz za narednih šest, sedam meseci... Taman do proleća... leta...

 

Šteta što nema šta da se ponudi u zamenu. Kako trošim ove dve što su mi u pojačalu, ostavio bih i unucima rezerve...

 

 

ima

 

može neki tannoy  DC kome treba zamjeniti membrane i ovjes da je star jedno 40-50 godina može i samo drajver  i da mu je cijena preko 1000e

 

:wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Revoxe, a sto bas mora da budu novije produkcije? Mislim, zar ove nos nisu kao cenjenije?

 

 

jesu više su cijenjene za ove koji su sofisticiranih ušiju i koji to ošete a pošto sam ja pomalo prigluv i zato što me zabole ona rabota za ove NOS i ove obične završavaju posao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima

 

može neki tannoy  DC kome treba zamjeniti membrane i ovjes da je star jedno 40-50 godina može i samo drajver  i da mu je cijena preko 1000e

 

:wink2:

 

Jedino ja da se ponudim kao nešta starije od 40 godina čemu treba menjati delova, ženu ne dam, nema se šta na njoj više menjati...  :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa dobro, nego i ono sto si naveo na pocetku oglasa da trazis su ruske.

 

1. Electro Harmonix is another brand owned by the New Sensor Corporation and are manufactured at their Xpo-Pul factory (also known as Reflektor) in Saratov, Russia.

2. Sovtek is a brand of vacuum tube owned by Mike Matthews's New Sensor Corporation and manufactured in Saratov, Russia.

3. Svetlana Tubes are Russian manufacture, and are known for their exceptional tone characteristics.

4. JJ Electronics - Manufacturers of tubes, capacitors for high-end audio amplifiers. Base in Slovak republic and Canada. (Mislim da je i ovo nesto blisko ruskoj proizvodnji)

 

ExpoPul, a company whose factory in Saratov, Russia manufactures vacuum tubes under the brand names Sovtek, Electro-Harmonix, Tungsol, Svetlana, Mullard

 

Ovo ti pisem radi tebe ako nisi upoznat. Sve je to isti q....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa dobro, nego i ono sto si naveo na pocetku oglasa da trazis su ruske.

 

1. Electro Harmonix is another brand owned by the New Sensor Corporation and are manufactured at their Xpo-Pul factory (also known as Reflektor) in Saratov, Russia.

2. Sovtek is a brand of vacuum tube owned by Mike Matthews's New Sensor Corporation and manufactured in Saratov, Russia.

3. Svetlana Tubes are Russian manufacture, and are known for their exceptional tone characteristics.

4. JJ Electronics - Manufacturers of tubes, capacitors for high-end audio amplifiers. Base in Slovak republic and Canada. (Mislim da je i ovo nesto blisko ruskoj proizvodnji)

 

ExpoPul, a company whose factory in Saratov, Russia manufactures vacuum tubes under the brand names Sovtek, Electro-Harmonix, Tungsol, Svetlana, Mullard

 

Ovo ti pisem radi tebe ako nisi upoznat. Sve je to isti q....

 

auuuuuuuuuuuuuuuuu :doh:

 

 

a može bit da su i ove siemens ruske :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedino ja da se ponudim kao nešta starije od 40 godina čemu treba menjati delova, ženu ne dam, nema se šta na njoj više menjati...  :buehehe:

 

ti teško da ćeš proći a ženu pričuvaj ako je sve na njoj izmjenjano kao što kažeš može bit da nešto napraviš

 

vidiš da kod nas tannoy ima veću cijenu nego u GB a jedino što je na njemu originalno je šasija i magnet od zvučnika

 

a? malo li je :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...