Jump to content

Koje pojacalo za 2X Ei Akustika AS-803?


COOLic

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 42
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kupljen Akai AM-A 90, jedan Sony ES mi promakao pred nosem na zalost ali i ovo je o.k. resenje nadam se :)Posto pojacalo vezujem preko kompjutera za pocetak, a jedini phono izlaz je pozlacen, da li da vezem zvucnu karticu preko tog izlaza ili preko izlaza za CD?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Не знам каква ти је звучна.Погледај сајтове Канибала, ИТЦа исл. Kада не знам шта је добро, ја се орјентишем по цени ;)Погледај и тему "IC do 70 evra".Гледај да ти тај кабл увек буде што је могуће краћи.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvucna je Creative Audiqy 2 ZS, meni treba kabl koji na jednoj strani ima 3.5mm stereo klinasti prikljucak, a na drugoj stereo chincheve.Edit: Nasao sam u toj temi Silken electronic proizvode, valja li to, vidim cene nisu skupe a deluje ko ok proizvod?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ако би куповао нешто квалитетније, размисли о класичном IC каблу са 2x2RCA чинча, плус адаптер за излаз из звучне. То ти нуди већи избор и после имаш могућност да кабл користиш за неку другу компоненту.Ако баш хоћеш 3.5мм-на-RCA не знам где има неки већи избор. Али има тих каблова свуда, и у техномаркетима рецимо, HQ, itd. погледај сајт Silkena, компјутерске радње...Наравно, а у духу форума, не заборави на DIY варијанте!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslao sam mail Silkenu sa kombinacijom 24k pozlacenih RCA i pozlacenim 3.5mm klinastim prikljuckom i najkvalitetnijim kablom koji imaju pa cu videti sta ce mi odgovoriti. Ne bi trebalo da bude skupo a zavrsice mi posao ja mislim jer sad imam neke plastik fanatik kablove koji su blagi uzas...

Kombinacija bi bila KON-058, KON-RCAHQ i neki kabl sa sajta, ja ne mogu da ih nadjem gde su :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...