Jump to content

PRO ELEKTRONIK- iskustva


Daudio

Preporučeni Komentari

@44250када сам ја имао негативно искуство са њима,на сајту је стајао један инструмент,који сам ја и наручио,а послали су други чија се слика сада налази,а тада није.Након конверзације са Малишом упутио сам пријаву надлежној испекцији града Ниша(паралелно са отварањем теме),тако да је ажурирана дотична страна њиховог сајта.Да не буде забуне,ја сам инспекцију обећао господину Малиши, те сам му је и послао,као и што сам испунио обећање и замолио модераторе да коригују назив теме,која је тада гласила "БРУКА И СРАМОТА...",након враћања новца од дотичне фирме.@Банатсвако је слободан да ради по својој вољи и убеђењу.Ја сам имао 2 пута негативно искуство са њима,од чега је несрећни инструмент требао да буде рођендански поклон,каснио је недељу дана због нихове аљкавости,те сам отворио тему да би упозориочланове на оно што може да их задеси у пословању са дотичном фирмом.Радује ме информација да су се поправили(ако су се поправили) ,али ја са њима нећу сарађивати.Ко хоће и жели не браним нити имам право на то.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 23
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...