Jump to content

dead hdd


laky_va

Preporučeni Komentari

Ako je u garanciji, traži drugi.

Vlasnici su obavesteni, neka ga oni nose i traze drugi. Ne pada mi vise na pamet da se svadjam sa momcima iz ''servisa''.Kod nas je tako, imali smo svega 2 ozbiljna servisera, koji su bili majstori svog posla i od kojih se moglo dosta toga nauciti, oba su zatvorena. Sada ih ima ihaaaaa, serviseri su uglavnom sa diplomom vise ekonomske skole, odsek ''informatika'' :buehehe: . Ono sto znaju je da podignu nelegalan OS, sa nelegalnim softverima. Ako je hardverski problem, menjaju sve redom, pa sta ubodu da ne radi :disdain19: . Banalan primer, ako ode bilo koji deo na maticnoj, slot, baterija, bilo sta, njima je to cela maticna.I takav komp dodje kod mene, npr ovaj je dosao sa sjb. hardom, a oni su ciljali na procesor. I sada ja da idem i da im objasnjavam da je hard otisao, zbog cega i kako, necu..Ispadoh hejter, ali u Valjevu je stvarno tako.Hvala svima na pomoci! :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 9 months later...
  • Odgovora 23
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pozdrav,Da ne otvaram novu temu...Problem: Crko HDDBio je van kompa neko vreme, montirao sam ga u eksternu kutiju, povezao...kad ono...Vratim ga u komp, opet isto. Umesto 320 GB podataka, vidi samo neku bezveze linux particiju. Sa testdisko-om vidi jos jednu, dge jesu podaci, i vidi je kao extended partition, ali kad mount-uje vidi samo linux particiju sa par fajlova i to je to...Probao sam Juce PhotoRec-m da vadim sto se moze, i izvadio dosta toga, ali sve lici na gomilu djubreta...Ima li neko ideju sta bi jos mogao da probam da izvucem slike i par dokumenata pre nego udarim format i ode sve u PM...Inace koristim Linux Mint 9 i Puppy linux na USB-u posto jedino oni rade (novije nece) OK na datoj masini, sa Samsung TV-om kao monitorom (ostale distribucije imaju problema sa driverima-no signal na ekranu), Windows XP je odavno crko pa necu ni pokusavati da istaliram....

post-40-0-66720300-1352120466_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...