Jump to content

Kupujem pokvaren laptop


Zen Mod

Preporučeni Komentari

- Dell inspiron (bilo koji , pa i 1501) - MSI ms ..... (bilo koji malo poveci - tacna oznaka ms -171b)ne pitajte za razloge .......razlog kvara nije bitan - bitno je da su kucista neostecena i da nisu prazna :acute:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Dok sam se bavio PCima šta je drugara od mene odnelo kućišta i kompjutera. Ihaaaj. Najžalije mi kad kažu " Ima li neki PC onako malo....". Ja pomislim da je za njih ili dete i ubijem se da od g***a napravim pitu, od ništa napravim pristojan PC , a oni ga " na broj" razduže .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dok sam se bavio PCima šta je drugara od mene odnelo kućišta i kompjutera. Ihaaaj. Najžalije mi kad kažu " Ima li neki PC onako malo....". Ja pomislim da je za njih ili dete i ubijem se da od g***a napravim pitu, od ništa napravim pristojan PC , a oni ga " na broj" razduže .

Е шта људима све пада на памет само да прођу за "Џ".
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dell mozes naci na limundo, stalno se vrte nespravni doneti od preko, uglavnom samo punjac nemaju ostalo je sve tu, za 30ak eur se prodaju, cak i za manje ako naletis kad trebaa vec msi od 17incha ces tesko naci jer oni se i nisu nesto koristili po zapadu pa nema ih kod svercera od preko, a ovi sto se kod nas prodaju su stari 3-4 godine, ili su u garanciji ili im je jos rano za vece kvaroveevo ti primer bas tog laptopa, i sulude cenehttp://www.kupujemprodajem.com/MSI-ms-171b-17-inca-1197447-oglas.htmbez punjac, memorije, neispravna baterija, i trazi 90eur, za te pare ladno mozes naci ispravan laptop u solidnom stanju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja jedan rashodovani laptop IBM pentium 3 lijepo očuvan ali ima pasvord pa ne da da se podine sistemzaljepi na njega DELL i razduži govancekoga briga važno je da je laptopa ima i torbu ako treba :rofl:

Otkad je, pa, pass problem koji uzrokuje neupotrebljivim LT-om...?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Otkad je, pa, pass problem koji uzrokuje neupotrebljivim LT-om...?

Ma nemam pojama

Koleginica mi ga dala, da ga ne bači u smeće, ostao joj od sina koji je bio u USA prije desetak godina.

Ona ga nije koristila a ni on od tada.

Kad sam krenuo da ga pokrenem pokazuje password protect i ne da, ali bukvalno, ništa da se pokrene

password niko ne zna i tu je kraj

Micali batreiju koja drži bios dako zaboravi password - ništa i dalje traži

Definitivno digli ruke od njega - a i mator je mnogo pentium 3

To govance ima neka tri pasworda bem li ga

[*]Power On Password (POP)

[*]Supervisor Password (SVP)

[*]Hard Disk Password (HDP)

kao da je bio za FBI pravljen

a i meni sad žao da ba bačim u smeće tako da stoji u podrumu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

- Dell inspiron (bilo koji , pa i 1501) - MSI ms ..... (bilo koji malo poveci - tacna oznaka ms -171b)ne pitajte za razloge .......razlog kvara nije bitan - bitno je da su kucista neostecena i da nisu prazna :acute:

Ja imam acer 15" na poklon , ako ti to nesto znaci?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...