Jump to content

Kupujem hladnjake za F3


Vladan Savic

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 70
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

gujo,daj taj drugi mob, pa se vidimo sutra a?Zen mod kaze da moze jedan za f3

Jedan moze i za alpeh5 za F3 je overkill.Ovako izgleda iseceno na 150mm + 150mm + ostatak od oko 94mm.Hladnjaci sa KP su jos uvek u komadu i mogu da se iseku po zelji .

post-127-0-39804900-1324161772_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan moze i za alpeh5 za F3 je overkill.Ovako izgleda iseceno na 150mm + 150mm + ostatak od oko 94mm.Hladnjaci sa KP su jos uvek u komadu i mogu da se iseku po zelji .

Pa evo,ja sam spreman da menjam evropske novce za taj hladnjak iz tri dela?Kako cemo?guja ne moze brzo,a meni se bas zuri,preko nedelje mogu nesto i da uradim,a kada pocne posao u pon. cao do drugog vikenda...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to su , pretpostavljam , hladnjaci u Andricsevom vlasnistvu ( sliku istih Guja postao danas u drugoj temi , a sad drugu sliku istih postovao Andrics ) ;tebi bi bila greota ne iskoristiti pun potencijal - da ih seces na manje od polovinekad je A klasa u pitanju - ne postoji prevelik hladnjak

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to su , pretpostavljam , hladnjaci u Andricsevom vlasnistvu ( sliku istih Guja postao danas u drugoj temi , a sad drugu sliku istih postovao Andrics ) ;tebi bi bila greota ne iskoristiti pun potencijal - da ih seces na manje od polovinekad je A klasa u pitanju - ne postoji prevelik hladnjak

Da,da, razumeli smo se. Ja mislio da se sece na dva dela i da ostane neki djavolcic za neki preamp, ali ne treba na pola mi je ok.inace,pogresno sam razumeo da ima jos neko ovakav hladnjak a ja ako ne krenem sutra,necu ga ni zavrsiti do nove godine...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Провери колико места заузима мрежни трансформатор и електролити у дужини хладњака.

vec izmerio, sve staje kao u fabrici... Samo da jos dodjem do guje :whiteflag:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...