Jump to content

Kupujem hladnjake za F3


Vladan Savic

Preporučeni Komentari

.................nešto se mislim, zvule je dokoličar, da prebacim ladnjake do njega pa da se to razgleda/razglaba/trguje.

Da ti odmah kaže tvoj Zvule, od tog posla nema ništa :character13:Zvulu je muka i kad treba nešto svoje da proda, a ne još i tuđe.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 70
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ma ti smo da budeš salon nameštaja.

Može ako ti meni budeš sekretarica 7 dana :D

uzgred "onaj lik" dolazi kod mene u 18:00, jel si nabavljiv u to vreme?

Jesam. Cimaj me na mob u pravo vreme pa se vidimo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas sam pricao sa Vladom i ispostavilo se da on ima nameru da pravi ALEPH3 , sto je malo drugacija prica od F3. Iskreno mi je bilo cudno od pocetka da neko pravi F3 s obzitrom da nema razlike u troskovima u odnosu na F5 ali tako je .Moja sugestija je da ne radi Aleph 3 vec F5 , pa me zanima da li i ostali misle slicno da ne kazem isto .P.S ako postu nije mesto u malim oglasima , molim moderatore da ga prebace u odgovarajucu sekciju .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

po disipaciji odgovara hladnjak i za F3 i za Aleph 3 a bogami i za F5a da li ce Aleph 3 ili ce F5 - to zavisi od zvucnika i potrebeF5 ima malo vise dinamickog potencijala ; zvuci otvorenije od Alepha i bolje radi na nizim impedansamapitanje ukusa ..... i slaganja sa zvucnicima - i po opstoj boji zvuka istih , kao i karakteru impedanse

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

po disipaciji odgovara hladnjak i za F3 i za Aleph 3 a bogami i za F5a da li ce Aleph 3 ili ce F5 - to zavisi od zvucnika i potrebeF5 ima malo vise dinamickog potencijala ; zvuci otvorenije od Alepha i bolje radi na nizim impedansamapitanje ukusa ..... i slaganja sa zvucnicima - i po opstoj boji zvuka istih , kao i karakteru impedanse

Pa posto se radi o mojim zvucnicima- to su kef 105/3 , 4 oma.ukoliko cenjeni zen misli da f5 bolje radi stim nego aleph3, odma' cu se prestrojim , jer sam samo tranzistore uparene nabavio i plocice za aleph... Dakle, obzirom da bi taj F5 radio srednje i visoke , ja sam u situaciji i da nesto smandrljam za bas?Molim predlog neki ???
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jos da dodam da mi je drug Andrics veoma brzo izasao u susret za one hladnjake, pa hvala mu u napred(sutra primopredaja).A moderatoru se izvinjavam za ovoliko pisanije nizasta i to u oglasima,pa ako smatra da treba neka ovo ode negde drugo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa posto se radi o mojim zvucnicima- to su kef 105/3 , 4 oma.ukoliko cenjeni zen misli da f5 bolje radi stim nego aleph3, odma' cu se prestrojim , jer sam samo tranzistore uparene nabavio i plocice za aleph... Dakle, obzirom da bi taj F5 radio srednje i visoke , ja sam u situaciji i da nesto smandrljam za bas?Molim predlog neki ???

tesko da ti je taj Zen Mod ovde nesto cenjen :sarcastic_hand:elem - kako ovde : http://www.diyaudio.com/forums/multi-way/62328-kef-reference-series-105-3-a.html#post700812 kazu :

KEF REF 105/3 is a VERY nice speaker that can play very loud with almost no input (10 W will make the hair go off).However the woofer range (the 2 x 8" inside in coupled cavity" )really needs the KUBE to be really low/good, so I would not buy them without also getting/budgeting for the KUBE.

tvoji zvucnjaci su relativno laki za poguratimoje preferense su za Aleph seriju u odnosu na F5 ; neko verovatno drugacije misli ......... no moja preferenca je takva jer mi F5 previse naginje na suvu stranu
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a vis' da se zabavljamo ;svrha oglasa je visestruko ispunjena

Hvala na misljenju, jos da dodam da sam i KUBE 100 nabavio, a i naprevio sam plocicu za KUBE 200 da vidim razliku?sa njim , bas ide do 20hz , a zvucnik je 93 Db. Obzirom da ce terati srednje i visoke , ostaje pitanje sta uraditi za bas aplifikator?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za sta da smanji cenu ????????

Pa verovatno cenu hladnjaka koje sam ja kupio od guje preko Andricsa.samo mogu da kazem da su jos lepsi uzivo i preseceni na meru-cini mi se da vrede svaku paru.Ako ostanu do zavrsetka ovog alepha3 , ja cu opet uzeti za sledeci amp.A sto se mene tice,moze kljucic.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...