Jump to content

Visokonaponski trafo-potreban


sule

Preporučeni Komentari

Dakle nije vezano za hi-fi ali riknuo mi je Tv,otisao je visokonaponski trafo,e sad ako neko ima takav ili ako zna gde ima da se kupi,svaka informacija dobrodosla....................elem televizor je Blaupunkt e-72 typ:IS 70-52VT a oznaka trafoa je VDE3334(inace to je isti visokonaponski kao i na Grundinzima tih dimenzija)..............ako neko ima ili zna gde ima..........jbg zao mi da ga bacam a bas mi lepo radio............... :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 2
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Dakle nije vezano za hi-fi ali riknuo mi je Tv,otisao je visokonaponski trafo,e sad ako neko ima takav ili ako zna gde ima da se kupi,svaka informacija dobrodosla....................elem televizor je Blaupunkt e-72 typ:IS 70-52VT a oznaka trafoa je VDE3334(inace to je isti visokonaponski kao i na Grundinzima tih dimenzija)..............ako neko ima ili zna gde ima..........jbg zao mi da ga bacam a bas mi lepo radio............... :drink:

Zovi Zokija iz Elektromodula za taj trafo , treba da ima original trafo , ako nema original onda ce da ti navikluje odlicnu zamenu , taj covek zna sta radi i ima pristojne cene !!! 011 / 3190080
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zovi Zokija iz Elektromodula za taj trafo , treba da ima original trafo , ako nema original onda ce da ti navikluje odlicnu zamenu , taj covek zna sta radi i ima pristojne cene !!!011 / 3190080

Ok,hvala puno,zvacu ga danas/////////////
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...