Jump to content

Potrebno napajanje za PC


sule

Preporučeni Komentari

ha bre, bilo sta od tog LC power-a ili ovamo, ima ih ko gnjilih krusaka, polovna, jaca, povoljno, a tesko da ko sme da uvaljuje (zbog strogih pravila foruma)http://forum.benchmark.rs/forumdisplay.php?50-Prodajem-ili-menjamSkoro sam menjao svoje - stavio u masinu koja mi dosla pod ruke da je popravljam, a sebi uzeo polovno jace, bas sa pomenutog foruma. I nemoj na pamet da ti padne da kuras kineska low budget napajanja u racunar, pogotovo ne servisirana..inace bi sacekao gorenje reklamu..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 50
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ha bre, bilo sta od tog LC power-a ili ovamo, ima ih ko gnjilih krusaka, polovna, jaca, povoljno, a tesko da ko sme da uvaljuje (zbog strogih pravila foruma)http://forum.benchma...ajem-ili-menjamSkoro sam menjao svoje - stavio u masinu koja mi dosla pod ruke da je popravljam, a sebi uzeo polovno jace, bas sa pomenutog foruma. I nemoj na pamet da ti padne da kuras kineska low budget napajanja u racunar, pogotovo ne servisirana..inace bi sacekao gorenje reklamu..

Ba ja pogledah malo i nalazim sve neka polovna napajanja od 40-50eur
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni ni iz dzepa ni u dzep.. ako navodim link i dajem preporuku, to znaci da sam ne jednom trgovao na taj nacin i tom mestu i nisam problema imao...uzmi primer naseg foruma..koliko sanse ce biti da neko nesto polovno proda ukoliko se sazna da je nekog zavrnuo? uz to, potreban je malo duzi staz tamo da bi se steklo pravo postavljanja oglasa..mnogi odande zive delom od tog posla i nacin oglasavanja je nacin da otvore "tezgu".. dakle, stvari su drugacije nego na pcberzi ili kupujem-prodajem, limundu, sto se racunara tice.. opsirnije obrazlazem, jer mi nije prvi put da pominjem taj forum kao mesto kupovine..

@sule - ta koja si pogledao nova kostaju barem 30% vise nova... sem toga ima jeftinijih..

evo sa drugog linka pretrage - http://forum.benchma...light=napajanje

(dadoh samo primer, ne mora da znaci da je najbolja ponuda)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Под бројем 3.

Sorry, nisam obratio pažnju na to da je pod 1 kućište a ne napajanje. Ovo pod 3 je matoro i cela ta serija je za izbegavanje. Da ne bude da samo zvocam, izvol'te prikaz.Meni je zanimljivo ovo iz zaključka:Cooler Master eXtreme Power Plus 400 W is capable to deliver its labeled power at high temperatures. But as we always like to point out, maximum power isn’t everything. This unit presents lousy efficiency and noise and ripple levels above the maximum allowed, which can lead you computer to present random behavior (“freezing,” random resets, Blue Screen of Death, etc) and overload components. Therefore we can’t recommend this product.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj od 20 evra,jel bolji od ovog Lc-a od 420w :L3000:

CM je generalno bolji od LC-a ali ne i od njihovih najskupljih modela. Jeftini modeli su no-name kinezi a skuplje prave za njih npr. CWT. Koliko para uopšte planiraš da potrošiš? To je možda u startu trebalo da te pitamo pa onda da predlažemo konkretna napajanja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

CM je generalno bolji od LC-a ali ne i od njihovih najskupljih modela. Jeftini modeli su no-name kinezi a skuplje prave za njih npr. CWT. Koliko para uopšte planiraš da potrošiš? To je možda u startu trebalo da te pitamo pa onda da predlažemo konkretna napajanja.

Pa nesto sam kao isplanirao oko 25eur+- 5eur
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta mislite o MS Industrial napajanjima, mislim da ih Hrvati prave, pored obicnih imaju i Gold i Platinum serije sa velikim ventilatorima i automatskom regulacijom brzine ventilatora (tih rad)? Ono sto znam za njih je da imaju aktivnu zastitu, od necega, tako da su komponente unutar kucista zasticene, za razliku od kineza, koji prespoje pa sve pocrka unutra.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta mislite o ovom napajanu,vidim da ga hvale a kosta 19eur

Odlično napajanje, nikada nisam imao nikakve probleme sa njim, čak ni sa UPS-om o kojima pišu ovde. Za 19 € je verovatno popravljano ili ispalo iz kamiona.

Sta mislite o MS Industrial napajanjima, mislim da ih Hrvati prave, pored obicnih imaju i Gold i Platinum serije sa velikim ventilatorima i automatskom regulacijom brzine ventilatora (tih rad)? Ono sto znam za njih je da imaju aktivnu zastitu, od necega, tako da su komponente unutar kucista zasticene, za razliku od kineza, koji prespoje pa sve pocrka unutra.

Ta napajanja su podjednako loša kao ANS, JNC, KME, Frontier... i ostala jeftina kineska boranija. Mislim da se proizvode u Kini a ne u Hrvatskoj.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ta napajanja su podjednako loša kao ANS, JNC, KME, Frontier... i ostala jeftina kineska boranija. Mislim da se proizvode u Kini a ne u Hrvatskoj.

ne znam gde se proizvode, ali na sajtu Hrvatske firme Ms Industrial ih ima u sekciji "Proizvodi"...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...