Jump to content

Pomoc


bregar

Preporučeni Komentari

Прочитати #20 више пута!стоН_Колд

Ston-e procitao sam post vishe puta , samo sam napisao tacan podatak za prigusnice obzirom da sinoc nisam imao Kljunasto pomicno merilo pri ruci , a Zen me je pitao za debljinu zice u Spulnama.Hvala na strpljenju javljam kad zavrsim ovaj deo fizikalije za dalja uputstva .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 65
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ston-e procitao sam post vishe puta , samo sam napisao tacan podatak za prigusnice obzirom da sinoc nisam imao Kljunasto pomicno merilo pri ruci , a Zen me je pitao za debljinu zice u Spulnama.

Пригушнице ме не занимају, тј. нису ми битне, тј. шта ће ти?стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....Kljunasto pomicno merilo...

Jel' to nesto iz zrakomlata ili mozda iz krugovalne postaje ? :wizard:Nemojte ljudi da imitiramo dileje sto izmisljaju reci, nasadne kljuceve i odvrtke smo vec imali, al' kljunasto nosi snjur :wizard:Gedora, srafciger i subler jesu reci svapskog porekla, al' da nam ih svaba nije doneo i pokazao kako se koriste, jos uvek bi nam najnapredniji proizvod bila korpa od pruca i drveni plug
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi u udzbeniku srednje skole u Srbiji ,takodje i na praksi svakom uceniku je strogo zabranjeno da doticni instrument zove Subler (kako ga i ja inace nazivam)Makar kod mene u Bor-u .Takodje u uniorovom katalogu ,Domacem pise : Pomično Kljunasto merilo UNIOR 271 wurth takodjeSipi videces da sam ovaj topic zapoceo Sublerom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi u udzbeniku srednje skole u Srbiji ,takodje i na praksi svakom uceniku je strogo zabranjeno da doticni instrument zove Subler (kako ga i ja inace nazivam)Makar kod mene u Bor-u .Takodje u uniorovom katalogu ,Domacem pise : Pomično Kljunasto merilo UNIOR 271 wurth takodjeSipi videces da sam ovaj topic zapoceo Sublerom.

Ма пусти Сипија, он је из Земуна :wizard:.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi u udzbeniku srednje skole u Srbiji ,takodje i na praksi svakom uceniku je strogo zabranjeno da doticni instrument zove Subler (kako ga i ja inace nazivam)....

Sta ces, sila Boga ne moli, neka im ga kljunasto, okljunatili dabogda :wizard:

Ма пусти Сипија, он је из Земуна :wizard:.стоН_Колд

:cheers::) :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Причају да је у Земуну јагма за оним прецизним вагама.  :wizard:

Зашто   :) , читаћемо или гледати у вестима! :wizard:

стоН_Колд

svi ćete biti banovani :):cheers::)

i zeleni i crveni i plavi

poslije Nove godine :) :) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma rokaj lak za camce strpaj u posudu spulnu , sipaj lak i ugrej negde na 60-ak Cako nece da te biju - dobra je i rerna :wizard: al' pazi da ne preteras mnogo preko 60 - da ne bi bilo przena zica :wizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E pa STONE CARE definitivno kreni da igras 5spots sa reflexivea .  :wizard:

Шта ти је то :wizard:.------------------------------Што се тиче лакирања тј. потапања у лак то је ОК.Шта Ја радим у тим случајевима:Прикључим секунадар на снажан исправљач са могућношћу граничења струје.И једноставно га пржим, наравно стално контролишем температуру намотаја.После тога кад се добро охлади, Бог отац га неодмота, а камоли да зуји :cheers:.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E свака част, кад ђаво неда мира.Него то баш беше посао?!И Класик и Марлборо и наравно хиљадарка за трубаче :wizard:.стоН_Колд

Ne secam se da sam se skoro ovoliko smejao :wizard:5Spots :Igrica u kojoj pronalazis sitne detaljcice
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...