Jump to content

Ati ili Ati ?


Zen Mod

Preporučeni Komentari

kratko i jasno - sta je bolje :Ati X1550 ili X1650 ; obe 512 ramono sto me cudi je to sto jedna ima perfektnu sliku i preko KVM switcha a druga ne .ne igram igrice , samo zmurim 'vako u monitor

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

ma spetljano mi pitanje ...... jednostavno - imam obe - jedan u jednom kompu , druga u drugom kompu ..... oba su na jednom KVM switchu ;ono sto mi ne ide u glavu je to da je sa 1650 slika preko KVM-a perfektna , a sa 1550 malo mutnjikava ;mislim na desktop, prozore i sl ...... nista igre - to ne vezbam .........naravno da direktno - bez KVM switcha imaju obe perfektnu slikuno - resenje je da bolju po tom pitanju ( 1650) skinem sa torrentasha i stavim na workhorse masinu ..... na torrentashu je dobra i mutnija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма веома просто, боље се ти држи биоскопа.

Шта се бакћеш са тиме :wizard:.

1650 и путуј Игумане.

Ја терам 1600 Икс - Т, а то су у ствари идентичне картице, скоро.

1650 АТI :wizard:.

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Шта бре угљене, па зар није ксенон у питању :wizard:.Ко још користи угљене електроде :wizard:.стоН_Колд

ama bile su ........ naravno da sad nisu ;al' sam u Puli remontovao jedan sa elektrodama i radio na njemu ....... :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ama bile su ........ naravno da sad nisu ;al' sam u Puli remontovao jedan sa elektrodama i radio na njemu .......  :wizard:

Значи угаљ је одговор на Висатоне :wizard:.У Пули, где, кад, па ја сам радио у биоскопу у Ројцу!Наравно кад сам био у војсци!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd sad jedan savet.

Vec se duze vreme kanim da povezem PC i LCD televizor (HD ready, Toshiba od 42 cola).

Eve diskusija

http://www.audiohard...php?f=12&t=1923

Odluka je skoro definitivna - kupicu graficku karticu sa HDMI izlazom.

Racunam nesto i u sledecem smislu - ne bi bilo lose da kartica ima dva HDMI konektora jer kontam da mi onda zvucna kartica ne treba. Jedan konektor za TV a drugi bih povezao sa eksternim DACom pa pravac u pretpojacalo. Pretpostavljam da ce, kada PC koristim kao muzicki server, zvuk biti bolji nego preko bilo koje zvucne kartice.

Jel' ovo sto sam zamislio feasible i sa kojom karticom?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Proveri prvo kompatibilnost sistema. HDMI i HD ready nije isto. Potom kupuj šta god hoćeš. Fifika je u činjenici da "HD Ready" znači da može da radi sa HD signalom a full HD i HDMI su ipak unekoliko drugačije rešeni uređaji. Što se mene tiče, poslednja grafička koju sam kupio je bila NVidia TNT2 sa 32Mb memorije. Od tada samo integruše koristim. Koliko sam zahtevan po pitanju grafike, i to mi je previše. Svi pravi odgovori dolaze kada ukucaš :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...