Jump to content

Harman Kardon - Sounstick


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

У питању је ово:Postavljena slika

Власник oвог рачунара: Postavljena slika

је био мало нервозан па је само њему знано полупао цео.

Значи једна Јабука мање.

Уз тај рачунар је ишао и Харман Кардон Саундстик звучници.

Јесте да је парче ничега у лепој кутији али заиста добро звучи.  :assshake:

Улаз у тај суб-бас је помоћу УСБ прикљичнице.

Питање: Како преправити са УСБ на РЦА?

Слаб ми је сигнал из рачунара па сам мислио да преправим а и имам после више могућности прикључивања.

На нету нема ништа, осим да су новије генерације са РЦА улазом.

Овај који Ја имам је прва генерација и прављен је изгледа првенствено за Јабуку.

Изглед плоче на којој је улаз и излази за сателите, као и појачавач снаге:

Postavljena slika

Postavljena slika

Ајде колеге ДАЦ- ови да вас видим  :bomb:.

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 28
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

E kakav si. :assshake: Ipak mislim da je gre'ota prepravljati. A i zasto prepravljas? Nemas USB?Eto ti resenje za USB DAC. Mi se razbismo praveci a ti ga dobio na poklon. Pa koji je USB DAC u pitanju? Pogledaj da li mozes da preesretnes SPDIF ili I2S signal.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislim da ti je najbolje da nadjes gde je izlaz iz digitalije i odatle izvuces RCA konektore i bez nekog preteranog budzenja resio si problem, tj ulaz u analogni pojacavac

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto ti resenje za USB DAC. Mi se razbismo praveci a ti ga dobio na poklon. Pa koji je USB DAC u pitanju? Pogledaj da li mozes da preesretnes SPDIF ili I2S signal.

Слаб ми је сигнал из рачунара па сам мислио да преправим а и имам после више могућности прикључивања.

mislim da ti je najbolje da nadjes gde je izlaz iz digitalije i odatle izvuces RCA konektore i bez nekog preteranog budzenja resio si problem, tj ulaz u analogni pojacavac

Ајде колеге ДАЦ- ови да вас видим!На задњој слици поред Ц4 је улаз за кабл на чијем је крају УСБ.Био је Чеки код мене и видео већ те звучнике а и остали крш.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Шта би Маца појела језик?стоН_Колд

А колико Маца има друг члан Стон?И што их не храниш,него морају језике да једу?Јој кад те сахвата друштво за заштиту животиња :assshake::bomb:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pinovi 4 i 5 posle kondova, e sad ne znam kakav je tu nivo signala ali trebalo bi da ako tu udjes sa cd-a ili kasetasa pobudi izlazni amp

Хвала Чеки, тако сам и мислио.Значи фул аналогно, само што ће извор бити мали Пре-Амп!ПС. јел узе ону рачунаљку? :character13:стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Demonstrativno odbijam da ucestvujem u ovom vandalskom cinu.

Што, шта предлажеш да не дирам ништа!?Али са аналогним улазом имам више могућности.Ови нови се продају са А. улазом и веома је тешко наћи са УСБ.Само ова прва серија за Јабуку!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zar nemas USB na kompu? :rofl: Instaliraj Foobar, turi ASIO4All i salji mjuzu na njih. :character13: Eventualno pre pojacivackog dela mazni izlaz . Imas vec USB DAC ( sa sve zvucnjacima) a ti ga kvaris :buehehe:Kakve vece mogucnosti imas sa analognim?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kakve vece mogucnosti imas sa analognim?

Нисмо се разумели!

Додајем Аналогни улаз а УСБ остаје, зар то није повећање могућности употребе!

ПС. прекопај мало Ниш, знаш шта јурим!!! :character13:.

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Хвала Чеки, тако сам и мислио.Значи фул аналогно, само што ће извор бити мали Пре-Амп!ПС. јел узе ону рачунаљку? :character13:стоН_Колд

ma da... to je resenje, najjednostavnije.p.s. nisam uzeo racunaljku ali smo se ispontaktirali
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...