Jump to content

Kako se moze preraditi pojacivac iz AB u A klasu?


Pigy

Preporučeni Komentari

To moju staru shemu ..baci u djubre...Ima mnogo bolje...koje je uradjeno u saradnji sa pojedinim clanovima foruma.Mozes ga naci u gotovim projektima, ali ima dosta da se cita.Sve u svemu, mnogo posla, truda, zezanja, para....lepo jest, ali...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja cu da se igram sa AB klasom i male snage, tako da nece mlogo da me kosta,ako radi,radi ako ne iskoristicu ja lako hladnjake i trafo za druge pojacivace!Pozzz!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne javljaj se dok ne sastavis nesto, priznajem samo slike...Ali mislim da gresis, za te novce bi mogao da nabavis bar pristojne hladnjake sa kojima bi napravio u neko vreme pojacivac u A klasi. Pa onda lagano ostale delove, i napravis sebi posteno pojaclo za sva vremena...ovako potrosices neki 20-30 evra i neces biti zadovoljan snagom, pa onda i ostalo...a da ne pricam ako ne bude radilo zbog "dotrajalosti" tranzistora ili nesto drugo...Uzmi proveren projekat....pa lagano....pozz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala drugari,hvala na pomoci,cim zapnem negdem javljam se.Sad treba da sklopim pojacalo sto mi je SAX poslao sa BC550/560 i AD161/162, a i da sklopim u kutiju, TDA7240A i TDA 8560Q, stoje mi u polici. Pozdrav!!!! :moil:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...