Jump to content

Ei AZ011?


stefaca

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 35
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Otkud Ei zvučnici u prodaji sada,kad fabrika ne radi već nekoliko godina?

Ko zna koliko su toga natalozili u godinama dok su jos proizvodili pa se sada to vadi iz raznih magacina itd.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko zna koliko su toga natalozili u godinama dok su jos proizvodili pa se sada to vadi iz raznih magacina itd.

Znam da nisu neki kvalitet,ali svaki put kad vidim da su u javnoj prodaji štrecnem se i ponadam da su opet počeli sa proizvodnjom. Jednom sam bio našao jedan snimak u kojem vode nekog čovu kroz svoje prostore i pokazuju mu tamo neke sprave,zvučnike i gotove kutije. Mislim,ponadam se da makar ne moramo uvoziti SAL ako ga već znamo proizvesti i sami...a opet od nekih laika sam čuo da su im visokotonci bili i više nego OK u odnosu na svoju cijenu. Moje čulo zvuka još nije razvijeno toliko da bi mogao davati neke kritike,ali tako mi rekoše... Pozdrav! Edit-evo ga snimak...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam da nisu neki kvalitet,ali svaki put kad vidim da su u javnoj prodaji štrecnem se i ponadam da su opet počeli sa proizvodnjom. Jednom sam bio našao jedan snimak u kojem vode nekog čovu kroz svoje prostore i pokazuju mu tamo neke sprave,zvučnike i gotove kutije. Mislim,ponadam se da makar ne moramo uvoziti SAL ako ga već znamo proizvesti i sami...a opet od nekih laika sam čuo da su im visokotonci bili i više nego OK u odnosu na svoju cijenu. Moje čulo zvuka još nije razvijeno toliko da bi mogao davati neke kritike,ali tako mi rekoše... Pozdrav! Edit-evo ga snimak...

Gledao sam taj klip davno. Poceli su bili sa nekim radovima ali je vrlo brzo ugaseno. Valjda je presudio novcani faktor kao i uvek kod nas.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam da nisu neki kvalitet,ali ...

Ja sam godinama bio ubedjen da im je to najgori drajver koji su napravili, sve dok ga nisam cuo preko dobre skretnice i F5 pojacala. Tek onda je pokazao svoje pravo lice.Nedavno sam nabavio Cabasse kutije. Naravno da su francuzi bolji ali razlika je ...hm hm hm hm ... neocekivano mala.Inace, Cabasse ima fenomenalne visoke
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...