Jump to content

Ima`l ko AD8561 ?


bregar

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Referentni napon za komparaciju se dovodi sa razdelnika napona i koristi se napon napajanja, koji sam po sebi uvek ima suma! Referentni napon za komparaciju bi trebalo uraditi sa nekim stabilnim izvorom a ne direkt iz napona napajanja... Ako se ja dobro secam, uglavnom kod mene je pao na ispitu. Rezultat je negde oko 200ps jittera, a sa obicnim cmos osvcilatorom gore opisanim 70ps jittera te naravno nisam imao nedoumice kako da sredim klok kod sebe!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad nadjoh postove na fifi forumu...Koliko sam citao...Elso ga je radio za obican kvarc kristal u filipsima, ti si koristio nesto drugo...napajanje ti je bilo svicersko-elso ga radio da se napaja sa glavne plocice plejera. Si probao sa obicnim kristalom i napajanjem regulisanim...pa da ga onda premerish?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Referentni napon za komparaciju se dovodi sa razdelnika napona i koristi se napon napajanja, koji sam po sebi uvek ima suma! Referentni napon za komparaciju bi trebalo uraditi sa nekim stabilnim izvorom a ne direkt iz napona napajanja... Ako se ja dobro secam, uglavnom kod mene je pao na ispitu. Rezultat je negde oko 200ps jittera, a sa obicnim cmos osvcilatorom gore opisanim 70ps jittera te naravno nisam imao nedoumice kako da sredim klok kod sebe!

Sipo čovek dizel u ferari i pita se što ne radi :crying: Stvarno je neozbiljno tvrditi da nešto ne radi dobro kada nisi ispoštovao 20% zahteva za klok.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 years later...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...