Jump to content

K glavu za VCR


steva

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

>kolko tražiš za taj Panasonić 1000?Pa ne znam ni sam...Posto imam jedan ispravan,ja ga drzim za delove,ali nadam se da mi nece trebati...sve redje ga i koristim...zimus sam prebacio gomiluuuuuuuu porodicnih traka na dvd i sad cekam musterije ako se neko jos seti da trazi presnimavanje.....no koliko nudis????na njemu ne valja I/O interfejs (ploca otpozadi,na njemu neki glupavi analogni prekidacki IC koji se vise ne proizvodi,inace sluzi za izbor VIDEO ulaz izlaza...itd da te ne gnjavim.)...a mozda ne bi bilo lose i elektrolite menjati u napajanju....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljubimac sam na te makine Postavljena slika

Е то онда подржавам, и Ја сам љубимац декова.

Jeste ljubimci a ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

>kolko tražiš za taj Panasonić 1000?Pa ne znam ni sam...Posto imam jedan ispravan,ja ga drzim za delove,ali nadam se da mi nece trebati...sve redje ga i koristim...zimus sam prebacio gomiluuuuuuuu porodicnih traka na dvd i sad cekam musterije ako se neko jos seti da trazi presnimavanje.....no koliko nudis????na njemu ne valja I/O interfejs (ploca otpozadi,na njemu neki glupavi analogni prekidacki IC koji se vise ne proizvodi,inace sluzi za izbor VIDEO ulaz izlaza...itd da te ne gnjavim.)...a mozda ne bi bilo lose i elektrolite menjati u napajanju....

Ček koji bi prodao, ispravan, neispravan ili oba? Javlja mi se da će skvo da popi*di kad dovučem još jedan VCR u kuću :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

<>kolko tražiš za taj Panasonić 1000?Pa ne znam ni sam...Posto imam jedan ispravan,ja ga drzim za delove,ali nadam se da mi nece trebati...sve redje ga i koristim...zimus sam prebacio gomiluuuuuuuu porodicnih traka na dvd i sad cekam musterije ako se neko jos seti da trazi presnimavanje.....no koliko nudis????na njemu ne valja I/O interfejs (ploca otpozadi,na njemu neki glupavi analogni prekidacki IC koji se vise ne proizvodi,inace sluzi za izbor VIDEO ulaz izlaza...itd da te ne gnjavim.)...a mozda ne bi bilo lose i elektrolite menjati u napajanju.... > Iskreno onaj ispravan ne bih da prodam,a ovaj drugi koji sluzi u ratnoj rezervi za delove...ako nekome bas fali nesto za taj video mozemo da trgujemo...cena ,pa ponudite nesto.......Ispravnu 1000-u i ne koristim ali nikad se ne zna kad ce naici neki musterija ili neka davno snimljena svadba...(mozda sam ja to snimio..poshto se bavim snimanjem svadbi....)....sad je upravi sezona pa zaradjujem za zimnicu,isvinite me ako ne odgovaram cesto......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...