Jump to content

Adcom 555


Zoki

Preporučeni Komentari

Danas došao na probu ovaj snagaš i mogu reći da me je prilično zaintrigirao.Ne znam da li je baš tačno da ga je sam Pass projektovao.Inače gura apogee, a da se uopšte ne znoji.U prilogu šema pa ako može neki komentar

post-321-0-87359200-1309635274_thumb.gif

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ovo meni ni najmanje ne liči na Nelsonov rad - čak naprotiv.Jednom davno sam ga slušao, i koliko se sećam, nije me oduševio bilo čime sem priličnom robusnosti u pogledu složenih opterećenja. Ukoliko si ga dobio u 100% originalnom stanju, nećeš čuti šta sve stvarno može ukoliko mu ne zameniš elektrolitske kondenzatore. Iz ličnog iskustva ti tvrdim da ta razlika može biti jako velika, a istu priliku možeš iskoristiti da eventualno i povećaš vrednost elektrolita, ukoliko mogu da stanu (ako ima prostora).Drugi dobar tweak je da mu male kondenzatore (sa vrednostima u pikofaradima) zameniš istim vrednostima, ali u Silver Mica verziji, Nije baš jeftino, ali po mome iskustvu, mnogo znači za bolji zvuk. Očigledno, da bi se upuštao u takve zahvate, moraš da imaš čvrstu odluku da to radiš za sebe, tj. da ćeš taj pojačavač imati dugo, dugo vremena.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...