Jump to content

Преклопник + ИЦ


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

1-Потребан преклопник као на слици :

Postavljena slika

Четри положаја - четри независна преклопника, може и обични округли.

За преклопник нудим Елну 2 х 6 положаја.

2 -Интегрисано коло PS223

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 28
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

1-Потребан преклопник као на слици :

Postavljena slika

Четри положаја - четри независна преклопника, може и обични округли.

За преклопник нудим Елну 2 х 6 положаја.

2 -Интегрисано коло PS223

Cu da pogledam malo na mom tavanu ,medju rasturenim uredjajima...a ovaj IC jel to za neki lcd monitor???
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Не, за ПЦ напајање.

Bas si resio da ga popravljas,jel tako dobar i kvalitetan? Ja jos jedino popravljam Chieftec i slicne,ono ostalo se ne isplati... :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Искрен да будем, ово напајање вреди поправљати!

btw.ujutru inace treba da nesto iskopam sa tavan i pokusacu das nadjem tebi prekidac jer se secam da sam nedavno video tako nesto :lightbulb:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U kojim napajanjima toga moze da bude? Imam ja na poslu kojekakvih krseva od napajanja, ali bar da znam otprilike gde da gledam :)

У питању је be quiet новије генерације са активним ПФЦ-ом. Само коло је на засебној плочици која је под 90 степени у односу на главну.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nazalost nista. Pogledao sam u par kineza, 2 Chieftec-a i jedan Cooler Master. Dan Mrmota, sve LM339 i TL494....

Хвала. Гледао сам и Ја у доста тих напајања али ништа. Изгледа да је коло новијег датума и скоро све контролоше унутар напајања, а уз то и не могу да стартујем напајање.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

btw.ujutru inace treba da nesto iskopam sa tavan i pokusacu das nadjem tebi prekidac jer se secam da sam nedavno video tako nesto :lightbulb:

Nazalost nista prekopao sam moj mali tavan na 20 kvadrata pola metra visin e rasturene elektronike ali nisam nasao ni slican prekidac.......stvarno mi je zao :(
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...