Jump to content

Ei Nis zvucnici


laky_va

Preporučeni Komentari

Личи на оне разгласне АЗ 1200-1201-1203 само са алнико магнетом.Чуди ме да те већ нису напали са приватним порукама. Пази кад има уземљену каросерију.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 55
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Личи на оне разгласне АЗ 1200-1201-1203 само са алнико магнетом.Чуди ме да те већ нису напали са приватним порукама. Пази кад има уземљену каросерију.

Hvala. A kako bih mogao tacno da utvrdim koji je model?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

teskocak ni moje secanje ne dopire dotle .... :sarcastic_hand:cijena - moze da bude sve od 30E pa nadalje kvaka je sto imas samo jedan a koliko vidim - ima dosta tesku membranu , dupli centrator - preteca gumenjaka koji su isli za HSR140/160 kutijeprimena - bas gitara , lead vec malo teze

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Modifikacija tih 12ica bi obavezno trebala da se sastoji od: ukloniti ta gadna vešanja i staviti sundjerasta, ukloniti donji centrator i ostaviti samo gornji centrator, skinuti stare pletenice koje su provučene izmedju dva centratora i provući kako bog zapoveda jednu s jedne strane a drugu dijametralno suprotno, probati s nekim tankim premazom premazati membranu, da je jadnu ćebastu malo ukruti... ostalo ja ne bih dirao... :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Јел су мембране фарбане?

Ne. Zaboravio sam kako se zove premaz. Probacu ih ovakve kakve jesu, a za kasnije, ako nadjem original membranu kao sto je sax nasao onda cu to sve uraditi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne. Zaboravio sam kako se zove premaz. Probacu ih ovakve kakve jesu, a za kasnije, ako nadjem original membranu kao sto je sax nasao onda cu to sve uraditi.

naravno. probaces ih takve kakvi su. nije ti krava stala na nogu.polako, membrane ima da se nadju i nisu skupe. premazivanjemembrane ne dolazi u obzir. sto se tice vesanja, neoprenskoobavezno. centratori da se prekontrolisu obavezno, i ako trebazameniti ih. i imas zvucnik sasvim o.k. za poduze vreme. inace uzivamo u valjevskoj medicini, i cale i ja. :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 7 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...