Jump to content

K: pot 10K lin-motorizovan


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 23
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Jednom mi je rekao da ima, cini mi se bas vaki al' jbg izgleda da je bilo ko pre devojci.......... Mada ja bih ga nazvao ponovo.

Задња два комада сам купио од њега, али су са пиновима у једном реду.Има га у оној теми где сам и Ја тражио пот.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Нисам искрен да будем. Шта више нисам ни тражио. У гужви сам са мајсторима у стану!!!!

A potovi? :to_become_senile:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Сори, немам вишка! Могу да ти понудим једино свастику :buehehe:

Moja mi je dovoljna, bilo bi mnogo :Viannen_loungelizard:

Imam nov RK27 nemotorizovan ako nesto znaci

Hvala puno, nazalost ne odgovara mi posto imam kontrolu motora vec uradjenu. :to_become_senile::drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moja mi je dovoljna, bilo bi mnogo :Viannen_loungelizard: Hvala puno, nazalost ne odgovara mi posto imam kontrolu motora vec uradjenu. :to_become_senile::drinks:

Дај мени моја ме не воли :angry7: ---------------------------------------------Узми од колеге Импулса тај РК27 а Ја ћу да ти дам онај мој покварени па искомбинуј уз мало механичких помагала.Опет тема где сам тражио пот, мрско ми да тражим.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bane izvini sto ti upadam u temu, htedoh da te pitam imas li jos onih ruskih mernih instrumenata, treba mi jedan koji meri Ampere, sta ja znam negde do 6 A bi mi trebao.

Za tako velike struje nisam ni video, ili su ogromantni :to_become_senile: PP ili zvrc...lakse se objasnimo :rolleyes:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...