Jump to content

Kako prevariti i izbaciti zaglavljeni CD iz CD plejera kod midi-linije?


coolmih

Preporučeni Komentari

Hm, ovako da budem sto kraci i jasniji u cemu je moj problem. Jednom sam probao da ubacim rezani CD u Sony midi liniju (ima onaj trostruki CD plejer sa tri otvora jedan iznad drugog) i naravno ubacio ali sad taj isti CD nikako ne mogu da izbacim sa eject komandom vani. Probao sam sve sto je bilo dostupno na daljincu i na tasterima na samoj midi liniji ali slaba vajda. Kad selektujem CD plejer kao ulaz - zavrti taj disk koji je unutra i nikako da ga ocita a nece ni da ejectuje napolje..... :connie_nutzo: Postoji li neki nacin da se 'prevari' CD plejer da 'ispovraca' progutani rezanac?? :sarcastic_hand: Ili moram da otvaram midi-linijicu pa da mu na silu iscupam disk?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Zar nisu, makar, nekada, imali onu rupicu tako da se spajalicom, ako se pogodi polugica, iza te rupice, dobije željeni effect...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rasturanje ti ne gine uglavnom !!! Sto opet nije neka filozofija ,samo ako je sarzer jedna od olaksica je da ga pustis da lista diskove u trenutku kada taj cd ne bude bio na redu tj bude bio u leru,Iskljuci ga iz struje rasklopi i izvuci disk tako neces imati problema sa lift mehanizmom i lakse ces izvuci disk.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...