Jump to content

Da li su ovo B&W zvucnici ?


m-tech

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Dobri ste, nema sta :clapping: Ma znam i ja da nisu originali. Ali je covek bio prilicno nekulturan u svojim odgovorima, pa sam morao da postavim temu. Prvo sam pretposatavio da ni sam prodavac ne zna da to nisu originali, ali sam se kroz par poruka uverio da je i te kako upucen.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.usedwalsall.co.uk/classified-ad/dmd70-dw-500-series-loud-speakers_21232967Zvučnici za kola, nema ama nikakve veze sa bowersima iz engleskehttp://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/original-d-w-soundboard-400-modul-4x250-watt-%28nenn%29/20255395Prodavac ili pojma nema ili je notorni prevarant!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Najverovatniji vlasnik DW Jack ChauAddress : No. 173 Zhongshan West Road Ningbo City, Zhejiang, 315010ChinaA i tesko da bi bilo koji britanac stavio americki simbol na svoj proizvod

Mа види се да је орао кинески, ако је уопште орао!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam da li je ovo pravo mesto, ali da pitam: Da li su ovo B&W zvucnici :angry27: Poslao sam coveku poruku, i on me onako, prilicno drsko, uverava da jesu. :0002trtum3:

Na moju poruku Limundo timu da opis i predmet prodaje nisu u saglasnosti, odreagovali su i preduzeli određene mere, tačnije prekid aukcije. Opis razloga je verujem po sistemu predloška, ali manje-više opisuje razloge:

Na Limundu nije dozvoljena ponuda predmeta koji krše autorska prava, patente, marke i njihove zaštitne znakove, poslovne tajne, lična prava i prava o zaštiti podataka.Limundo tim

Dakle, prodavac će morati da se pomiri sa činjenicom da baš ne može da prodaje muda za bubrege...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...