Jump to content

Siber potenciometri


Дане

Preporučeni Komentari

Vi (kocionim) uljem cistite diskove?!Mada, kad bolje razmislim, posle takvog tretmana auto sigurno bolje ide kada pritisnes kocnicu...;)

Ja, ne...Ali sam, danas, naučio dve korisne stvari. Da ovaj spray za Brak Cleaner može da ima više namena.Da FAM90 može da se upotrebi za „stvaranje“ tovatne masti. Baš mi je to trebalo za kosilicu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 55
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

A sibera nema tamo kod tebe???

Ne odgovaram nikom ko ne napise odakle je. FILL LOCATION FIELD PLEASEPotrazi u MG, SD, PRO elektronicu. Salju PostExpresomPS U ovom zadnjem sam video sterao shibere al dal se vataju za HSR neznam
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne odgovaram nikom ko ne napise odakle je. FILL LOCATION FIELD PLEASE

Sta ti znaci ovo zadnje? ;)

Potrazi u MG, SD, PRO elektronicu. Salju PostExpresomPS U ovom zadnjem sam video sterao shibere al dal se vataju za HSR neznam

Hvala, pogledacu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaci da kod predstavljanja upises i polje odakle si. Pomaze u ovim slucajevima. Mozda neko na par stotina metara od tebe ima resenje.

Наравно : Postavljena slika

Мислим да кошта око 300 Динара или Динар више а паковање дововољно велико за све уређаје у улици.

Hoces reci da je mozda neko drugi iz moje ulice kupio Brake Cleaner ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hoces reci da je mozda neko drugi iz moje ulice kupio Brake Cleaner ;)

Ne nego mozda ima sibere a ne trebaju mu

И једно и друго! Мада те шибере немам и никада их нисам волео. Мислио сам да је спреј толико велики да може целој улици да очисти потове, а кошта мало.Нисам против тих Филипса али ми је скуп!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo ja se nudim da ti nabavim siber potenciometre, ali ti moras dami kazes vrednost. ako je is HSR-a, na njima pise.otvori sokocalo, pa vidi, pa javi. :cheers:

Svaka ti cast.Javljam cim pre! Probacu sutra.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne znam da li je shema ista...

Ista je, ne brini. Kao sto sam ti vec rekao u pp, u shemi pise jacina 20+80K logboja tona 100Kbalans 50Kali su u praksi mangupi ugradjivali logaritamske potenciometre i za boju tona. Garant na njima pise 100K LogKada skidas onu plocicu na kojoj su potovi, pazi da im ne slomis repove za klizace (ako vec nisu polomljeni).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ista je, ne brini. Kao sto sam ti vec rekao u pp, u shemi pise jacina 20+80K logboja tona 100Kbalans 50Kali su u praksi mangupi ugradjivali logaritamske potenciometre i za boju tona. Garant na njima pise 100K LogKada skidas onu plocicu na kojoj su potovi, pazi da im ne slomis repove za klizace (ako vec nisu polomljeni).

nazalost jesu ;)Hvala na info-u.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni su najbitniji za volume i balans. Ne znam da li ovo pojednostavljuje situaciju.Kada njih podesavam, cuje se brujanje i kanali se neravnomerno cuju (dok se ne ubode pozicija da nema mi sustanja a i da oba rade dobro).Bass i treble rade dobro, koliko mi se cini, a verovatno su i oni u istom stanju kao i ovi, ali se to ne cuje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koliko se secam, za volume 100K Log. stereo, za balans50K Lin. mono. ono 20K je za loudness. menjao sam premnogo godina, a za sve modele HSR-a vazi da su im svipotovi ocajnog kvalitetanasao sam sledece :Kelco (bivsi R.Klub) iz Beograda http://www.kelco.rs/katalog/100K Log. stereo je 409din.Proelectronic iz Nisa http://www.proelectronic.rs/50K Lin. mono je 280din. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A cemu sluzi onaj prekidac sa nazivom "LINEAR" na HSR-u?Sax.hifi, da li taj sto si nasao 100k log stereo takodje ima taj loudness? Ne bih zeleo da ista promenim u vezi sa zvukom zamenom potova.@ Hvala na trudu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...