Jump to content

Kupujem SABA Greencone


pecello

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 24
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

zaboravih :Viannen_loungelizard:iskre sa trubicom - elipsaste - iz razglasnih stubovaSiroma pravi GB , jer zna gde ih imaposteno da zaradi bar 2 piva na par :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam zvao tog tipa iz Nisa za Sabe ali se covek predomislio,a Corale skupo prodaje....BTW ko je rekao za Iskre???Ima li neka slika????I ja sam mislio da dodam jos koji 15 colni bas,cisto da zena ne spava mirno dok slusam Rammstein!!! :crazyrocker: Inace evo moje ponude u robi,sta sve prodajem pa mozemo i da se menjamo ako nekog nesto zanima :Viannen_loungelizard:http://www.kupujemprodajem.com/23494-1-robert-svi-oglasi.htm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Свака част за Рамштајн!Мало Оф - свиђају ми се они потови, штета што су 5К.

Nije samo Rammstein,sa tom muzikom mogu da isteram zenu iz kuce... :crazyrocker: ali volem i dobar akusticni "narodnjak" ,i cigansku muziku,i klasiku i jazz itd..... :headphone: I ja sam razmisljao o tim potenciometrima ali ne pada mi nista na pamet gde bi se moglo iskoristiti...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa cuvaj taj jedanako ti se svidja taj zvuk - onda zlata vredi imati u rezervi

Povukao sam iz prodaje,valjda cu kad tad naci par od ovog mog.... :to_become_senile: i onda krecem u experiment :hammer:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Свака част за Рамштајн!Мало Оф - свиђају ми се они потови, штета што су 5К.

Ako si zainteresovan za potenciometre mozemo da se menjamo za nesto pametno.... :Viannen_loungelizard: btw.na KP postavljena jos jedna slika jer sam naso jos jedan dupli.... :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Исувише паметних ствари имам да не знам шта бих ти понудио а да не испаднем глуп :sarcastic_hand:

Pa dobro recimo trebaju mi pozlacene uticnice cinch i za zvucnika na ugradnju u pojacalo...ili bananice na kraj zv.kablaovako nesto ako imas visak pa da se menjamo za nesto :Viannen_loungelizard: Moze i koriscena ako je citav :Viannen_loungelizard:

post-390-0-33222800-1309028627_thumb.jpg

post-390-0-92401600-1309028639_thumb.jpg

post-390-0-34992400-1309028703_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa dobro recimo trebaju mi pozlacene uticnice cinch i za zvucnika na ugradnju u pojacalo...ili bananice na kraj zv.kablaovako nesto ako imas visak pa da se menjamo za nesto :Viannen_loungelizard: Moze i koriscena ako je citav :Viannen_loungelizard:

Такве ствари како дођу још брже оду.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...