Jump to content

Alison Moyet - ALF


stein

Preporučeni Komentari

Original CD ploča mi je absolute totales gecrkt. Počela da se lista, probao da izripujem ali mrka kapa. Ništa više to neće da pročita. Daklem, kao u bajkama, kada cvrcne CD ploča, onda dođe zla veštica i začara internet da se ne može naći ni lossless kopija. Ima rezultata koji upućuju na postojanje FLAC verzije, 284MB, aber, naturlich, ni jedan seeder... Daklem, ako neko ima neko rešenje za tešku bolu u srcu što me muči... Empedraj me ne interesira...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Ako pomaze vinil, treba samo pronaci ko bi mogao kvalitetno da izripuje. Moglo bi da se odradi kod Gidjge samo mi morate reci cim da ripujem.

Ako se ne nađe neko jednostavnije rešenje, može i tako. Svejedno mi je čime bi se ripovalo, samo da ne bude na nivou kvaliteta lossy muzike. Da ja imam ploču, ne bih se ni trudio da ripujem... :)BTW, ta žena tako lepo peva, ima tako dobar glas da je pravo čudo da ga u lossless formatu nigde ne nađem na internetu :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

............................

Daklem, kao u bajkama, kada cvrcne CD ploča, onda dođe zla veštica i začara internet da se ne može naći ni lossless kopija. Ima rezultata koji upućuju na postojanje FLAC verzije, 284MB, aber, naturlich, ni jedan seeder...

Ni na jednom od ta dva linka nema ni jednog seedera. O tome je Stein govorio.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

......................................

Biće da pričam kineski. Daj molim te objasni mi koji je od ovih albuma ALF koji se traži iz naslova teme ???
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma sve je to lepo...Nešto od toga imam, posebno što su tu i numere iz vremena pre raspada grupe Yazoo... Ipak, ne bih tražio pomoć da sam našao to što tražim :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Biće da pričam kineski. Daj molim te objasni mi koji je od ovih albuma ALF koji se traži iz naslova teme ???

Biće da ja umem da čitam kineski, sve sam te razumeo... samo Branko ne pazi na času... :buehehe:Al' mislim, i ja nađem da tražim to što nema... Sveže jagode za doček nove godine... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:doh:

Da, da, daaaa.... Baš to... Noviji albumi su malkice , kako da kažem, "zreliji", onaj prvi mi je nekako pun života i iskren... Skinuo sam kompilaciju snimljenu povodom 25 goina rada ove pevačice, i sve sam rimejk do rimejka, nije to to...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...