Jump to content

K: vagica za merenje gazne sile na gramofonu


grau.

Preporučeni Komentari

Moze bilo koja. Mehanicka, elektronska, sta god. Sto jeftinija to bolja.Bitno je samo da ne bude bangava i škrbava kao ove Thorensove iz Kurata. Moze cak i ta al da bude iz neke probrane audifilske serije, tj da radi stvarno kao kantar a ne da zapinje i laže na vagi.Ako su od ovih kineskih za narko dilere sa buvljaka, onda samo jako tanke - ne mnogo deblje od vinila. Colovače me me zanimaju,Hvala!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 22
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Субота-Бубањ део кад се пређе поток први ред. ЦЦА 1200,00 - 1800,00 РСД дигиталне ваге.

podebele su te. colovače. znam da nema veze i da ce da maši za 0.0 do 0.1g ali me vilozovski nervira da mi meri gaznu silu na santimentar iznad stvarne sitovacije.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

podebele su te. colovače. znam da nema veze i da ce da maši za 0.0 do 0.1g ali me vilozovski nervira da mi meri gaznu silu na santimentar iznad stvarne sitovacije.

Ту и сличну је купило бар десетак грамофила и нико се не жали. А што је још боље сама вагица је висока око 5,5 мм.Купи немо' да си соћа.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobar tip i dobra cena. majstori iz misterioznog dzirlo shopa su se jutros odazvali, ortofonova vagica kosta isto kao i na ebayu, oko 9E. naruceno.javuci da li je NOS, znaci kvalitetna kao nekad ili skrbava kao thorensova iz kurata gde jedna valja na deset komada.hvala!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobar tip i dobra cena. majstori iz misterioznog dzirlo shopa su se jutros odazvali, ortofonova vagica kosta isto kao i na ebayu, oko 9E. naruceno.javuci da li je NOS, znaci kvalitetna kao nekad ili skrbava kao thorensova iz kurata gde jedna valja na deset komada.hvala!

Just don't kill the messenger :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...