Jump to content

PCB konektor za 6,35mm Jack


Impuls

Preporučeni Komentari

Da li neko zna gde moze da se nabavi kvalitetan konektor za sluske a da se lemi na stampanu plocu pod 90 stepeni. Nesto kao na slici, sa pozlacenim kontaktima, moze i bez prekidanja signala. Otvoren sam za predloge. Jedan komad iz zaliha mi ne pomaze vec mi treba stalni izvor za kupovinu.U Farnellu sam pronasao samo jednu verziju koja je napred u boji metala sto bih da izbegnem zbog estetskih razloga. Lepse mi je u crnoj boji i naravno sa srafom za montazu. nesto kao NRJ6HF iz Neutrik kataloga http://www.neutrik.com/Secure30/getMedia?encoding=ISO-8859-1&client=neutrik&saveAs=true&saveAsName=03_Plugs+Jacks_PG_2010_E.pdf&mediaPath=D:\DATA\CLIENT\neutrik\media\downloads\&mediaSavedName=Media_1475462113.pdf&contentType=application/pdf

post-15-0-41335600-1300743412_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Da li neko zna gde moze da se nabavi kvalitetan konektor za sluske a da se lemi na stampanu plocu pod 90 stepeni. Nesto kao na slici, sa pozlacenim kontaktima, moze i bez prekidanja signala. Otvoren sam za predloge. Jedan komad iz zaliha mi ne pomaze vec mi treba stalni izvor za kupovinu.U Farnellu sam pronasao samo jednu verziju koja je napred u boji metala sto bih da izbegnem zbog estetskih razloga. Lepse mi je u crnoj boji i naravno sa srafom za montazu. nesto kao NRJ6HF iz Neutrik kataloga http://www.neutrik.com/Secure30/getMedia?encoding=ISO-8859-1&client=neutrik&saveAs=true&saveAsName=03_Plugs+Jacks_PG_2010_E.pdf&mediaPath=D:\DATA\CLIENT\neutrik\media\downloads\&mediaSavedName=Media_1475462113.pdf&contentType=application/pdf

NRJ6HM-1... Lepši je... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...