Jump to content

Toshiba Satellite tastatura


Zen Mod

Preporučeni Komentari

laptop TS , tastatura zalivena sokom nema sanse da se sredi , a svejedno nedostaje par tastera ( nestasna deca ) >dakle - ima li gde neki service centar za Toshiba kod nas ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Za tastature obično traže da platiš ruku i nogu u Comtrade-u i sličnim firmama. Možda vredi da baciš pogled na Limundo - ponekad ljudi prodaju delove od crknutih laptopova pa se možda naleti na nešto za manje pare (doduše to je onda polovno, pa nikada ne možeš znati u kakvom je stanju, naravno).Inače, ja sam do sada očistio sigurno pedesetak tastatura iz raznih laptopova, što uz potpuno rasklapanje, što uz malo brže metode, već zavisno od tipa tastature i samo dve-tri zaista nisu mogle da se očiste - (nagriženi vodovi, fabrički bezobrazno zalepljeni kontakti među slojevima tastature predviđeni da puknu pri rasklapanju, itd.), tako da ne sumnjam da si probao, ali da li si siguran da ne može da se očisti ? :hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nadjena za 3850 dinne se petljam da je rastavljam za te pare , narocito sto nedostaje bar 4 tastera , izmedju ostalih razmaknica

Ma da, to je super cena, znam dok sam se malo više bavio time da su znali da traže po 100 - 150 eura za tastaturu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...