Jump to content

Gde nabaviti Fischer hladnjake


Nesic

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Ma kontaktirao sam ih... Za ono čemu meni treba ti su maleni, a oni koji meni trebaju su nedostupni i njima (ili da se dovuče veća količina, a to je brdo love i treba čekati 8 nedelja) :sarcastic_hand:Poslah upite raznoraznim domaćim distributerima, al se niko ne javlja već dva dana :rofl: Verovatno odmori traju još uvek :to_become_senile:...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ispravka ovi nashi su izgleda sk157...Ti bi bash na sk102 i sk533 da idesh...ko na koleginim A5. Teshko kod nas sem da cekash nabavku...Ja da sad opet radim neku A klasu pravio bi tunel od malih hladnjaka za procesore i stavio noctua ventilatore na njih....neki mali trafo i lm za regulaciju obrtaja i milina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo vam Hrvatski nabavljač sa cjenikom. Moram priznati da je dobro poskupilo otkada sam zadnji put kupovao. Za Alepha je najisplativije 4 komada SK 102 povezano kako se vidi na acco forumu u onom mom članku....Onaj nazubljeni iz jednog komada je ajme majko skup, a ne daje efekt koji sam očekivao. To je više za ventilatorsku opciju.Samo pazite na to da eloksirani imaju neku točkicu s gornje strane na sredini, koja se treba pokriti poklopcem.http://www.elektrokem.hr/hr-HR/212.aspx

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...