Jump to content

Zanimljiv driver FRX


promatrač

Preporučeni Komentari

Naletio sam na ovaj dirver http://www.decware.com/newsite/FRX.html i čini mi se jaaaaako , jaaaako dobro odrađen posao od strane Steve D. zza njegov ZOB koncept http://www.decware.com/newsite/ZOB.htmlZanima me kako bi se taj FRX mogao uklopiti u pravu OB konstrukciju sa po " basera :wizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

a lako bi se uklopio bas smo nesto cakulali skoro na temu tog drivera , cak je i nas dezurni protivnik FR drivera - Sipi - pokazao interesovanje za konceptmislim da ces naci temu u zvucnicima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj tip Steve iz Decware ili je naprvio svarno dobar driver ili je to odradio marketinški ali rasprodao sve zalihe do 04. mj.NOTICEWe are sold out until APRIL 2011We have sold out of all our FRX drivers. Parts are back-ordered until April 2011. To add your name to the list - fill out the form below. You will be contacted in April with an opportunity to order a pair before we restore the ADD TO CART button and officially start taking orders again. The first ones on the reserve list will be the first ones to be contacted.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jel moze neko da mi prevede o kakim gremlinima se to radi?! ja ne znam engleski :baby:

:dubbio: ni ja nisam previše siguran o čemu se tu radi, zato sam i bacio upit :unknw: malo pratim i na diyaudio forumu a tek se tamo zakuhalo.Za sada još nitko ništa nemože konkretno reći jer se očekuju tek prve pošiljke tih drivera prema ljudima koji su ih naručili.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...